WojewództwoSzkołaUczestnikOcenaPoseł/PosłankaKomisja
dolnośląskieSzkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Nowej WsiKril Aleksandra 27tak
dolnośląskieSzkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Nowej WsiOstrowska Luiza 27tak
dolnośląskieLiceum Ogólnokształcące nr I im. Jędrzeja ŚniadeckiegoStarzycki Tomasz26
dolnośląskieLiceum Ogólnokształcące nr I im. Jędrzeja ŚniadeckiegoMarchewka Piotr26
dolnośląskieDwujęzyczne Niepubliczne Gimnazjum w WołowiePiotrowska Monika25
dolnośląskieDwujęzyczne Niepubliczne Gimnazjum w WołowieBandoch Zofia25
dolnośląskieZespół Szkół Ogólnokształcących w GórzeŻmiejewska Aleksandra24
dolnośląskieZespół Szkół Ogólnokształcących w GórzeŁukaniuk Anna 24
dolnośląskieGimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej w ŻórawinieJanowski Kamil24
dolnośląskieGimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej w ŻórawinieOczkowski Oktawian24
dolnośląskieGimnazjum Nr 49 z Oddziałami DwujęzycznymiZygmunt Maciej24
dolnośląskieGimnazjum Nr 49 z Oddziałami DwujęzycznymiZłotorowicz Maciej24
dolnośląskieLiceum Ogólnokształcące numer XII imienia Bolesława Chrobrego we WrocławiuWajman Przemysław24
dolnośląskieLiceum Ogólnokształcące numer XII imienia Bolesława Chrobrego we WrocławiuStasina Jakub24
dolnośląskieLiceum Ogólnokształcące nr VII we Wrocławiu im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoCzajkowski Makary24
dolnośląskieLiceum Ogólnokształcące nr VII we Wrocławiu im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoSzmyt Adrian24
dolnośląskieNiepubliczne Liceum OgólnokształcąceKrupka Magdalena 22
dolnośląskieNiepubliczne Liceum OgólnokształcąceLudwig Jakub22
dolnośląskieDwujęzyczne Niepubliczne Gimnazjum w WołowieCharłampowicz Natasza22
dolnośląskieDwujęzyczne Niepubliczne Gimnazjum w WołowieMydlikowska Martyna22
dolnośląskieSzkoła Podstawowa w Gaworzycach z oddziałami gimnazjumGalus Paulina 21
dolnośląskieSzkoła Podstawowa w Gaworzycach z oddziałami gimnazjumHajduk Daria21
dolnośląskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera w PolkowicachOpyrchał Jakub20
dolnośląskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera w PolkowicachKłos Damian20
dolnośląskieZespół Szkół im.Jana WyżykowskiegoGwoździk Kacper19
dolnośląskieZespół Szkół im.Jana WyżykowskiegoStawicka Alicja19
dolnośląskieI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w OleśnicyMaćkała Szymon19
dolnośląskieI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w OleśnicyRobak Julia19
dolnośląskieI Liceum Ogólnokształcące w GłogowieTywoniuk Kornelia18
dolnośląskieI Liceum Ogólnokształcące w GłogowieSzczepaniak Daria18
kujawsko-pomorskieI Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w BydgoszczyStachowicz Paweł27tak
kujawsko-pomorskieI Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w BydgoszczyMarzec Michał27tak
kujawsko-pomorskie1 Liceum Ogólnokształcąca im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy Zatylna Aleksandra 25
kujawsko-pomorskie1 Liceum Ogólnokształcąca im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy Morwińska Anna 25
kujawsko-pomorskieZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum AkademickieSzymaniak Jerzy25
kujawsko-pomorskieZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum AkademickieBereda Jan25
kujawsko-pomorskiePubliczna Szkoła Podstawowa im.Bronisława Malinowskiego z oddziałami Gimnazjalnymi im.Witolda Bielowskiego w WarlubiuKurek Agata24
kujawsko-pomorskiePubliczna Szkoła Podstawowa im.Bronisława Malinowskiego z oddziałami Gimnazjalnymi im.Witolda Bielowskiego w WarlubiuJędral Faustyna24
kujawsko-pomorskieGimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana BoskoWantoch-Rekowska Zuzanna23
kujawsko-pomorskieGimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana BoskoGradowska Martyna23
kujawsko-pomorskieZespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w ToruniuSikorska Weronika Estera22
kujawsko-pomorskieZespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w ToruniuPacuła Artur22
kujawsko-pomorskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BydgoszczyHetzig Mikołaj22
kujawsko-pomorskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BydgoszczyGabinecki Mikołaj22
kujawsko-pomorskieGIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 W SOLCU KUJAWSKIMWASILEWSKA OLIWIA21
kujawsko-pomorskieGIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 W SOLCU KUJAWSKIMKARŁOWSKI MICHAŁ21
kujawsko-pomorskieZespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w BydgoszczyWiliński Michał21
kujawsko-pomorskieZespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w BydgoszczyWrzesień Konrad21
lubelskieSzkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego KraszewskiegoZając Karol26tak
lubelskieSzkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego KraszewskiegoŁukasiewicz Michał26tak
lubelskieSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami PrzedszkolnymiBabik Martyna25
lubelskieSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami PrzedszkolnymiPrzeworska Zuzanna25
lubelskieOdziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej PodlaskiejWróbel Daniel 24
lubelskieOdziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej PodlaskiejSzyc Krzysztof24
lubelskieLiceum Ogólnokształcące im. Jana III SobieskiegoWyszyński-Karłoski Igor24
lubelskieLiceum Ogólnokształcące im. Jana III SobieskiegoWalicki Mikołaj24
lubelskieSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w KłoczewieCąkała Julia 23
lubelskieSzkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w KłoczewieJędrych Anastazja23
lubelskieGimnazjum im. św. Stanisława KostkiStachura Franciszek23
lubelskieGimnazjum im. św. Stanisława KostkiGarbacz Dominik23
lubelskieZespół szkół im. św. Stanisława KostkiSroka Mateusz22
lubelskieZespół szkół im. św. Stanisława KostkiSygocki Adam22
lubelskie III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w ZamościuLuciak Zuzanna22
lubelskie III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w ZamościuMazurek Kacper22
lubelskieSzkoła Podstawowa nr 1 w LubartowieLato Kaja22
lubelskieSzkoła Podstawowa nr 1 w LubartowieGuz Julia22
lubelskiePubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w RykachWoźniak Zuzanna20
lubelskiePubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w RykachGałązka Martyna20
lubelskiePrywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi Kołodziejczyk Katarzyna20
lubelskiePrywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi Duszyńska Zuzanna20
lubelskiePrywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie Jastrzębski Filip 20
lubelskiePrywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie Twaróg Mikołaj 20
lubelskieSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w WierzbicyWiniarska Zuzanna19
lubelskieSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w WierzbicyKozak Weronika19
lubelskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu LubelskimCzapla Wiktoria19
lubelskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu LubelskimKowalska Martyna19
lubuskieSzkoła Podstawowa nr 2Teszbir Jakub26tak
lubuskieSzkoła Podstawowa nr 2Augustyniak Michał26tak
lubuskieSzkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława WilińskiegoPanek Julia24
lubuskieSzkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława WilińskiegoFicner Dominik24
lubuskieI Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Lewandowski Bartosz23
lubuskieI Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Lipiński Kacper 23
lubuskieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego Jędrzejczak Bartłomiej21
lubuskieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego Krysa Mateusz21
lubuskieCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk"Koprucka Natalia18
lubuskieCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk"Cegiełka Natalia 18
łódzkiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w RadomskuŁuszczyn Maria26tak
łódzkiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w RadomskuAndrzejczyk Klaudia26tak
łódzkieXII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziMalinowska Marcelina 25
łódzkieXII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziPilatowicz Ewelina25
łódzkieSzkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Zduńskiej WoliDębowska Matylda23
łódzkieSzkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Zduńskiej WoliWerner Julia23
łódzkieSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w SzadkuPrabucka Lidia23
łódzkieSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w SzadkuKaczmarek Anastazja23
łódzkieSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej, Oddziały GimnazjalneMajda Małgorzata21
łódzkieSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej, Oddziały GimnazjalneLewandowska Wiktoria21
łódzkieXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wileński Mateusz21
łódzkieXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Stelągowska Monika21
łódzkieSzkoła Podstawowa Imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego z oddziałami gimnazjalnymiKałapus Natalia21
łódzkieSzkoła Podstawowa Imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego z oddziałami gimnazjalnymiMatysiak Izabela Katarzyna21
łódzkieSzkoła Podstawowa Gminy Sieradz im. Jana Pawła II w SieradzuKupis Magdalena21
łódzkieSzkoła Podstawowa Gminy Sieradz im. Jana Pawła II w SieradzuNogala Zuzanna21
łódzkieSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z oddziałami gimnazjalnymiSzczepański Krzysztof21
łódzkieSzkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z oddziałami gimnazjalnymiGórski Piotr21
łódzkieZSPIP im. Jana Pawła II w Czechach Kaczmarek Maciej19
łódzkieZSPIP im. Jana Pawła II w Czechach Urbaniak Krzysztof19
łódzkieI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej WoliKopytnik Borys19
łódzkieI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej WoliKraszewski Mateusz19
łódzkieSzkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja RejaLaczek Jakub19
łódzkieSzkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja RejaPatera Oliwia19
łódzkieSalezjańskie Liceum OgólnokształcąceBasiński Antoni19
łódzkieSalezjańskie Liceum OgólnokształcąceLisiecki Miłosz19
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. K.Hoffmanowej w TarnowieSapeta Julia26tak
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. K.Hoffmanowej w TarnowieMigda Emilia26tak
małopolskieZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi KrólowejChronowski Konrad25
małopolskieZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi KrólowejMasłowski Karol25
małopolskiePubliczne Gimnazjum im. prof. dra Józefa DietlaWitassek Jan25
małopolskiePubliczne Gimnazjum im. prof. dra Józefa DietlaSzatkowski Jakub25
małopolskiePowiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w KętachHołda Weronika25
małopolskiePowiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w KętachDrabczyk Maria25
małopolskieI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym SączuHebda Patryk25
małopolskieI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym SączuJodłowski Konrad25
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana KochanowskiegoDanek Jessica25
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana KochanowskiegoKról Karolina 25
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów WesterplatteWincenciak Szymon24
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów WesterplatteKurek Jakub24
małopolskieI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Nowym SączuOleksy Julia23
małopolskieI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Nowym SączuWalczak Gabriela23
małopolskieSzkoła Podstawowa im. Edwarda Kleszczyńskiego z odziałem gimnazjalnym w Radziemicach Łakomy Katarzyna23
małopolskieSzkoła Podstawowa im. Edwarda Kleszczyńskiego z odziałem gimnazjalnym w Radziemicach Zaręba Karolina23
małopolskieZespół Szkół w PrzeginiBigaj Kamil 23
małopolskieZespół Szkół w PrzeginiBaran Natalia 23
małopolskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieJarosz Mirosław23
małopolskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieŁabno Dominika23
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 3im. Jana Kochanowskiego w Nowym SączuWróbel Julia21
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 3im. Jana Kochanowskiego w Nowym SączuZając Ewa21
małopolskieZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowym SączuPietryga Daria21
małopolskieZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowym SączuZwolińska Natalia21
małopolskieI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym SączuRaczek Katarzyna21
małopolskieI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym SączuStepaniak Laura 21
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w MyślenicachJaśkowiec Jan21
małopolskieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w MyślenicachProkocka Wiktoria 21
małopolskieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyNakielska Katarzyna20
małopolskieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyOpoka Katarzyna 20
małopolskieZespół Szkół EkonomicznychBuźniak Daria20
małopolskieZespół Szkół EkonomicznychOleksy Klaudia20
małopolskie1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym SączuMamczyk Jakub19
małopolskie1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym SączuGargula Adam19
małopolskieZespół Placówek Oświatowych w Mszanie DolnejMielnikiewicz Olga19
małopolskieZespół Placówek Oświatowych w Mszanie DolnejStożek Julia19
małopolskieSzkoła Podstawowa imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyPtaśnik Kinga19
małopolskieSzkoła Podstawowa imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyOgorzały Justyna19
małopolskieSzkoła Podstawowa im. bł. Julii RodzińskiejLelito Zuzanna19
małopolskieSzkoła Podstawowa im. bł. Julii RodzińskiejKlóska Małgorzata19
małopolskieLiceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława KonarskiegoGasidło Aleksandra 19
małopolskieLiceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława KonarskiegoKwaczała Sylwia19
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Grabowski Jakub28tak
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Hrostek Filip28tak
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Smolarczyk Natalia27
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Górka Lena 27
mazowieckieKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Klicki Paweł27
mazowieckieKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Wyrzykowska Oliwia27
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi im. Obrońców Westerplatte w GostyninieLeśniewska Małgorzata26
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi im. Obrońców Westerplatte w GostyninieBieńkowska Marta26
mazowieckieSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Błaszczak Anna26
mazowieckieSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Góralczyk Adam26
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 Bugalska Julia25
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 Skiba Julia25
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 9 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Siedlcach (oddziały gimnazjalne)Mitura Bernard24
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 9 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Siedlcach (oddziały gimnazjalne)Trębicki Damian24
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Gregorczyk Zofia24
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Sterczewska Anna24
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana ŻeromskiegoWójcik Klaudia24
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana ŻeromskiegoSzewczyk Julia24
mazowieckieSpołeczna Szkoła Podstawowa STO im. Ireny Sendlerowej Bronowski Stanisław Hubert24
mazowieckieSpołeczna Szkoła Podstawowa STO im. Ireny Sendlerowej Szczepańska Marcelina 24
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w PionkachStępień Adam24
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w PionkachSiwczyk Kamil24
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 Żaczek Emilia23
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 Pułkowska Adrianna23
mazowieckieGimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Władysława Jagiełły w PłockuWyrębkowski Michał23
mazowieckieGimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Władysława Jagiełły w PłockuLigor Zuzanna23
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w SiedlcachDrabińska Aleksandra22
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w SiedlcachGochnio Anna22
mazowieckieZespół Szkół Samorządowych Krajnik Justyna22
mazowieckieZespół Szkół Samorządowych Ruszkowalska Klaudia 22
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka SienkiewiczaSzymańska Emilia22
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka SienkiewiczaNowak Kamil22
mazowieckieZespół Szkolno-Przedszkolny w DobremTuszyński Dawid22
mazowieckieZespół Szkolno-Przedszkolny w DobremŚwiętochowski Tomasz Adam22
mazowieckiePubliczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymSłowińska Aleksandra Maria22
mazowieckiePubliczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymZgutczyńska Magda Maria22
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 Dziekan Julia21
mazowieckiePubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 Górka Kinga21
mazowieckieZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. majora Henryka Sucharskiego w PrzasnyszuZalewski Łukasz21
mazowieckieZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. majora Henryka Sucharskiego w PrzasnyszuMotacki Mikołaj 21
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr. 3 im. Orła BiałegoOlszewski Filip21
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr. 3 im. Orła BiałegoLeszczyński Tomasz21
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 9 im.Henryka Sienkiewicza w SiedlcachCzarnocki Tymoteusz21
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 9 im.Henryka Sienkiewicza w SiedlcachKiełczykowski Paweł21
mazowieckieXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Papiewski Maciej20
mazowieckieXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Karwowska Natalia20
mazowieckiePubliczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym Sobczak Klaudia 20
mazowieckiePubliczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym Oszczak Kacper20
mazowieckieSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w CiechanowieDrążkiewicz Julia20
mazowieckieSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w CiechanowieLipiński Karol20
mazowieckieSzkoła Podstawowa im. Teofila LenartowiczaStaniszewski Piotr20
mazowieckieSzkoła Podstawowa im. Teofila LenartowiczaGralewska Aleksandra20
mazowieckieSpołeczne Gimnazjum nr 333 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STOZwierzewicz Michał19
mazowieckieSpołeczne Gimnazjum nr 333 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STOKurowska Amelia19
mazowieckieSpołeczne gimnazjum nr 333 STO im. Polskich matematyków zwycięzców EnigmyNaumnik Amelia19
mazowieckieSpołeczne gimnazjum nr 333 STO im. Polskich matematyków zwycięzców EnigmyOrłowska Magdalena19
mazowieckieZespół Szkół nr 2 im. Adama MickiewiczaKowalski Karol19
mazowieckieZespół Szkół nr 2 im. Adama MickiewiczaSzczepańska Patrycja19
mazowieckieSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. JANA PAWŁA II W MIŃSKU MAZOWIECKIM Paszkowski Dawid Rafał19
mazowieckieSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. JANA PAWŁA II W MIŃSKU MAZOWIECKIM Kwiatek Jakub19
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Kardynała WyszyńskiegoTomkiel Dominika18
mazowieckieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Kardynała WyszyńskiegoRycharski Radosław 18
mazowieckiePubiczna Szkoła podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Pionkach (z oddziałami gimnazjalnymi) (budynek B)Warchoł Kasia18
mazowieckiePubiczna Szkoła podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Pionkach (z oddziałami gimnazjalnymi) (budynek B)Osińska Alicja18
mazowieckiePubliczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymBałut Aleksandra18
mazowieckiePubliczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymKucman Marika18
opolskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w NysieŁuszcz Aleksandra 25tak
opolskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w NysieGontarz Klaudia25tak
opolskieZespół Szkół im. Powstańców Śląskich w Dobrzeniu WielkimBartoszewicz Łukasz 24
opolskieZespół Szkół im. Powstańców Śląskich w Dobrzeniu WielkimZowada Agnieszka24
opolskieI Liceum Ogólnokształcące im.Lotników PolskichAugustyniok Patryk23
opolskieI Liceum Ogólnokształcące im.Lotników PolskichJurczok Beata23
opolskiePubliczne Gimnazjum nr 2Trembecka Karolina22
opolskiePubliczne Gimnazjum nr 2Kaźmierczak Michał22
opolskiePubliczne Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Generała Władysława Andersa w OpoluKęsik Szymon 22
opolskiePubliczne Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Generała Władysława Andersa w OpoluŚwitała Waldemar22
opolskieZespół Szkół Miejskich nr 1Sługocka Kinga21
opolskieZespół Szkół Miejskich nr 1Drozdowska Wiktoria21
opolskiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi ŚląskiejJankowski Maciej21
opolskiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi ŚląskiejWawrzyniak Iga21
opolskieZespół Szkół w Dobrzeniu WielkimKocoń Julia 20
opolskieZespół Szkół w Dobrzeniu WielkimMehl Izabela 20
opolskiePubliczna Szkoła podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w OleśnieAntkowiak Antonina19
opolskiePubliczna Szkoła podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w OleśnieKowalska Marta19
podkarpackieRzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. Bł. K. Kózkówny w PilźniePodlasek Wojciech28tak
podkarpackieRzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. Bł. K. Kózkówny w PilźnieDziadek Maria28tak
podkarpackieGimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w JaśleKuznecka Wiktoria 27tak
podkarpackieGimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w JaśleBurek Patrycja27tak
podkarpackieGimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w JaśleFilip Wiktor25
podkarpackieGimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w JaśleRączka Jakub25
podkarpackieGimnazjum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieTrybus Maria24
podkarpackieGimnazjum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieKobak Aleksandra24
podkarpackieZespół Szkół Publicznych w Uhercach MineralnychNieznański Szymon 24
podkarpackieZespół Szkół Publicznych w Uhercach MineralnychKonik Wojciech24
podkarpackieSzkoła Podstawowa w RzepedziFejdasz Marcin23
podkarpackieSzkoła Podstawowa w RzepedziSikoń Mariusz 23
podkarpackieI Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieSzurlej Szymon 23
podkarpackieI Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieTerlecki Nikodem 23
podkarpackieII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuSijka Aneta22
podkarpackieII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuŚpiewak Aleksandra22
podkarpackieSzkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w BliznemSKARBEK JULIA22
podkarpackieSzkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w BliznemCZĘCZEK KACPER22
podkarpackieGimnazjum nr 5 w Stalowej Woli Panek Kinga22
podkarpackieGimnazjum nr 5 w Stalowej Woli Sokolik Natalia22
podkarpackieLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej WoliJaszczur Karol21
podkarpackieLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej WoliMichalak Mikołaj21
podkarpackieSzkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Młp.Bazan Agata 21
podkarpackieSzkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Młp.Duda Paulina 21
podkarpackiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli (Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli)Walkowicz Aleksandra21
podkarpackiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli (Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli)Krzysztoń Julia21
podkarpackieSzkoła Podstawowa numer 10, imienia Wojska PolskiegoSocha Radosław20
podkarpackieSzkoła Podstawowa numer 10, imienia Wojska PolskiegoJanisz Nikola20
podlaskieGimnazjum im. Marii KonopnickiejBurnejko Kinga28tak
podlaskieGimnazjum im. Marii KonopnickiejKrzyżewska Hanna28tak
podlaskieIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachAmelian Jakub27tak
podlaskieIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachPopko Natalia27tak
podlaskieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzepietowiePieńkos Malwina26
podlaskieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzepietowieBuniowska Bogna Helena26
podlaskieI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachBukowski Mateusz26
podlaskieI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachKról Sara26
podlaskieII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta PodhorskiegoTaraszkiewicz Filip26
podlaskieII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta PodhorskiegoGajewski Piotr26
podlaskieZespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. Króla Kazimierza JagiellończykaWróblewski Jakub25
podlaskieZespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. Króla Kazimierza JagiellończykaJoubar Saosan 25
podlaskieI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuPucel Maciej25
podlaskieI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuAugustyn Laura 25
podlaskieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzepietowieKaczyński Tadeusz24
podlaskieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzepietowieJanczewski Wojciech Marek24
podlaskieGimnazjum w MońkachAdamczyk Małgorzata 22
podlaskieGimnazjum w MońkachOszczapińska Eliza 22
podlaskieSzkoła Podstawowa im. Antoniego i Jakuba Wagów Sikorski Tomasz22
podlaskieSzkoła Podstawowa im. Antoniego i Jakuba Wagów Świderska Magdalena22
pomorskieZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w GdyniWojtowicz Konrad27tak
pomorskieZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w GdyniCzapliński Mieszko27tak
pomorskieSpołeczne Liceum OgólnokształcąceMielewczyk Michał21
pomorskieSpołeczne Liceum OgólnokształcąceByczuk Bartosz21
pomorskieI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieWierzba Bartłomiej21
pomorskieI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieŚliwa Daria 21
pomorskiePubliczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w PączewieSłowik Maria21
pomorskiePubliczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w PączewieŻurek Radosław21
pomorskieSzkoła Podstawowa w Kamienicy KrólewskiejLubotzka Patrycja20
pomorskieSzkoła Podstawowa w Kamienicy KrólewskiejMiotk Joanna20
pomorskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa WybickiegoWesołowski Jakub20
pomorskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa WybickiegoWiśniewska Wiktoria20
pomorskiePowiatowy zespół szkół numer 1 w RumiSkowroński Michał19
pomorskiePowiatowy zespół szkół numer 1 w RumiWąż Rafał19
pomorskiePubliczne Gimnazjum w PszczółkachMosek Bartosz 18
pomorskiePubliczne Gimnazjum w PszczółkachKuzioła Anna18
pomorskieLiceum Ogólnokształcące nr 1 im. Henryka SienkiewiczaSzatkowski Juliusz18
pomorskieLiceum Ogólnokształcące nr 1 im. Henryka SienkiewiczaZapolski-Downar Jan18
pomorskieSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PotęgowieKosowski Olaf18
pomorskieSzkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PotęgowieSzempruch Iwo18
pomorskieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana WszyńskiegoPeta Julia18
pomorskieSzkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana WszyńskiegoKobiela Iwona18
pomorskieSzkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej Krause Julia17
pomorskieSzkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej Lejk Roksana17
śląskieSzkoła Podstawowa im. M. Kopernika we WrzosowejBorecki Przemysław28tak
śląskieSzkoła Podstawowa im. M. Kopernika we WrzosowejGoldsztajn Magdalena 28tak
śląskieI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w ŻorachObrycka Patrycja 28tak
śląskieI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w ŻorachNiżnik Julia28tak
śląskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Generała Władysława AndersaKrzak Wiktoria26
śląskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Generała Władysława AndersaGajos Aleksandra26
śląskieSzkoła podstawowa im.Floriana AdamskiegoBudzyń Maja26
śląskieSzkoła podstawowa im.Floriana AdamskiegoSobczyk Sabina26
śląskieI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w MysłowicachWendreński Dariusz26
śląskieI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w MysłowicachMatwiej Bartosz26
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Pisarek Aleksandra 24
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Teszner Klaudia24
śląskieII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach. Klaczak Paulina24
śląskieII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach. Klimek Klaudia24
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Janosz Edyta23
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Pisarek Natalia 23
śląskieCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1Sbeczka Łukasz23
śląskieCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1Janik Weronika23
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt PszczyńskichFranek Jan23
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt PszczyńskichRybak Bartosz23
śląskiePowiatowy Zespół Szkół w LędzinachŁosiewicz Wiktoria23
śląskiePowiatowy Zespół Szkół w LędzinachŻogała Karolina 23
śląskieZSO nr. 1 im. Mikołaja Kopernika w KatowicachMroczka Mikołaj22
śląskieZSO nr. 1 im. Mikołaja Kopernika w KatowicachGonciarz Michał22
śląskieI Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w MysłowicachZipper Adrianna22
śląskieI Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w MysłowicachTurek Szymon22
śląskieGimnazjum im Jana Pawła II w MilówceGluza Lukasz22
śląskieGimnazjum im Jana Pawła II w MilówceBabicka Kamila 22
śląskieZespół Szkół Katolickich im. św. Jana Bosko w SosnowcuFrancikowski Konrad22
śląskieZespół Szkół Katolickich im. św. Jana Bosko w SosnowcuKazimierska Alicja 22
śląskieI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda DembowskiegoLudwig Jakub22
śląskieI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda DembowskiegoChorzewski Krzysztof22
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Harazin Karolina21
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Banach Daria21
śląskieIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w TychachBrożek Karolina21
śląskieIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w TychachDrabik Wiktoria21
śląskieSzkoła podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego im. Żorskich Twórców KulturySzańska Kaja20
śląskieSzkoła podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego im. Żorskich Twórców KulturyŁatka Kinga20
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Madziar Patryk19
śląskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Markowicz Kacper19
śląskieGimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki Seweryn Cezary19
śląskieGimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki Szymański Hubert 19
śląskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIKołodziej Dominik19
śląskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIMichalik Maja19
śląskieSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców ŚląskichWarzecha Wiktoria19
śląskieSzkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców ŚląskichSzwedo Kacper19
śląskieIV LO im.Generała Stanisława MaczkaDuras Julia19
śląskieIV LO im.Generała Stanisława MaczkaKomar Dominik19
śląskieIX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w CzęstochowieKret Kacper19
śląskieIX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w CzęstochowieKątny Weronika19
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejCiżyńska Aleksandra27tak
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejSzyszkowska Julia27tak
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza Sobczyk Izabela 24
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza Drypa Aleksandra24
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuRusak Kamila 24
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuStylski Bartłomiej 24
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu Oddział GimnazjalnyKruk Julia24
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu Oddział GimnazjalnyStachurski Szymon24
świętokrzyskieSpołeczne Gimnazjum STOTuz Szymon22
świętokrzyskieSpołeczne Gimnazjum STOKaczorowski Igor22
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejGajek Kinga 21
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejKukuła Natalia 21
świętokrzyskieSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilli Peck w SuchedniowieSitarz Alicja20
świętokrzyskieSamorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilli Peck w SuchedniowieObarski Wojciech20
świętokrzyskieGimnazjum nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"Szabat Mateusz 20
świętokrzyskieGimnazjum nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"Ziomek Aleksandra20
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuPietrasz Kacper20
świętokrzyskieSzkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuBednarczyk Gabriela20
warmińsko-mazurskieGimnazjum im. I Sendlerowej włączone do Szkoły Podstawowej w SępopoluPycko Zuzanna Ewa27tak
warmińsko-mazurskieGimnazjum im. I Sendlerowej włączone do Szkoły Podstawowej w SępopoluJarzynka Maciej Jan27tak
warmińsko-mazurskieZespół Szkolno-Przedszkolny w SępopoluSzyndler Piotr26
warmińsko-mazurskieZespół Szkolno-Przedszkolny w SępopoluBartoszewicz Sebastian 26
warmińsko-mazurskieZespół Szkół Zawodowych im. Sandora PetofiWIŚNIEWSKI JAKUB24
warmińsko-mazurskieZespół Szkół Zawodowych im. Sandora PetofiSOLIWODA WIKTORIA24
warmińsko-mazurskieZespół Placówek Edukacyjnych Uniżycka Agnieszka24
warmińsko-mazurskieZespół Placówek Edukacyjnych Peła Piotr24
warmińsko-mazurskieSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (oddziały gimnazjalne)Wrońska Laura22
warmińsko-mazurskieSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (oddziały gimnazjalne)Bagińska Karolina22
warmińsko-mazurskieI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w OlsztynieSzeluga Kacper21
warmińsko-mazurskieI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w OlsztyniePatalas Piotr21
warmińsko-mazurskieLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego Gwiazda Wiktoria21
warmińsko-mazurskieLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego Krezymon Kajetan21
warmińsko-mazurskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w OlsztynieBojanowski Edmund16
warmińsko-mazurskieIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w OlsztynieBieniaszewska Izabela16
warmińsko-mazurskieSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w NidzicyOlszewska Zuzanna 16
warmińsko-mazurskieSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w NidzicyDomańska Magdalena 16
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w GołańczyBielecka Wiktoria27tak
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w GołańczyKonwińska Katarzyna27tak
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŻychlinieBudka Kacper24
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŻychlinieWitkowski Hubert24
wielkopolskieZespół Szkół im. Stanisława Staszica w PileKędzior Agata23
wielkopolskieZespół Szkół im. Stanisława Staszica w PileMiazga Dawid23
wielkopolskieZespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Dąbrowskiej w RussowieWawrzyniak Klaudia20
wielkopolskieZespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Dąbrowskiej w RussowieAndrzejak Martyna20
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. dyr. Norberta Przybylskiego w SmogulcuWierzbicka Maja 20
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. dyr. Norberta Przybylskiego w SmogulcuKalka Klaudia 20
wielkopolskieGimnazjum Stowarzyszenia Rodzice - Dzieciom im. kard. S. Wyszyńskiego- Prymasa TysiącleciaBartkowicz Mateusz20
wielkopolskieGimnazjum Stowarzyszenia Rodzice - Dzieciom im. kard. S. Wyszyńskiego- Prymasa TysiącleciaKamiński Antoni20
wielkopolskieZespół Szkół nr 2 Im. S.Staszica w Nowym TomyśluNowak Mikołaj 19
wielkopolskieZespół Szkół nr 2 Im. S.Staszica w Nowym TomyśluBąk Adrian19
wielkopolskieII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuJędroszkowiak Wiktoria19
wielkopolskieII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuPiekutowski Mikołaj19
wielkopolskieGimnazjum nr 68 im. A. T. Działyńskiego w Zespole Szkół nr 2Sobieniak Bartosz18
wielkopolskieGimnazjum nr 68 im. A. T. Działyńskiego w Zespole Szkół nr 2Staszek Martyna18
wielkopolskieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w SwarzędzuDrozdek Klaudia18
wielkopolskieSzkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w SwarzędzuJaworski Jakub18
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. komandora Bolesław Romanowskiego Brzykcy Wiktoria18
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. komandora Bolesław Romanowskiego Wegner Joanna18
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. ppłk. W. KowalskiegoŻętkowska Dominika18
wielkopolskieSzkoła Podstawowa im. ppłk. W. KowalskiegoZmudzińska Aneta 18
wielkopolskieZespół Szkół im. Stanisława Staszica w PileBasiewicz Karol17
wielkopolskieZespół Szkół im. Stanisława Staszica w PileDendek Kacper17
wielkopolskieGimnazjum im. A. Chodyńskiego w Cekowie-KoloniiMąkowska Kornelia17
wielkopolskieGimnazjum im. A. Chodyńskiego w Cekowie-KoloniiKopeć Aleksandra17
wielkopolskieII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie Dzieliński Jan 17
wielkopolskieII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie Bartkowiak Jakub 17
wielkopolskie2 liceum ogólnokształcące im Generałowej Zamoyskiej i Heleny ModrzejewskiejSkrzypczak Maksymilian16
wielkopolskie2 liceum ogólnokształcące im Generałowej Zamoyskiej i Heleny ModrzejewskiejGaliński Wiktoria16
wielkopolskieSzkoła Podstawowa w WielowsiMączka Patrycja16
wielkopolskieSzkoła Podstawowa w WielowsiDachowska Julia16
wielkopolskieSzkoła Podstawowa w WielowsiGawron Zuzanna 16
wielkopolskieSzkoła Podstawowa w WielowsiŁukawska Maja 16
wielkopolskieZespół Szkół w KąkolewieMuszyńska Marta16
wielkopolskieZespół Szkół w KąkolewieMaciejczyk Dominika16
zachodniopomorskieZespół Szkół w KarlinieSołtysiak Mateusz26tak
zachodniopomorskieZespół Szkół w KarlinieGiniewicz Jakub26tak
zachodniopomorskieI Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Golczyk Mateusz25
zachodniopomorskieI Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Romaniuk Mateusz25
zachodniopomorskieSzkoła Podstawowa im. mjr. Ryszarda Markiewicza ps. MohortWoszczyk Maciej25
zachodniopomorskieSzkoła Podstawowa im. mjr. Ryszarda Markiewicza ps. MohortMajewski Mateusz25
zachodniopomorskieSzkoła Podstawowa numer 4 imienia Osadników Wojskowych w Świdwinie Zieliński Jakub25
zachodniopomorskieSzkoła Podstawowa numer 4 imienia Osadników Wojskowych w Świdwinie Derwisz Wojciech Krzysztof25
zachodniopomorskiePrywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Sp. z o.o.Kuchcicki Andrzej24
zachodniopomorskiePrywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Sp. z o.o.Brański Rafał24
zachodniopomorskiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Osadników WojskowychStukan Marcel24
zachodniopomorskiePubliczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Osadników WojskowychMajka Szymon24
zachodniopomorskieZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. E. Gierczak w NowogardzieGłąbecka Dominika23
zachodniopomorskieZespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. E. Gierczak w NowogardzieTretiak Weronika23
zachodniopomorskieKatolickie Liceum OgólnokształcąceSzostak Kamil23
zachodniopomorskieKatolickie Liceum OgólnokształcąceHerman Mateusz23
zachodniopomorskieSzkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników PolskichStenka Gabriela22
zachodniopomorskieSzkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników PolskichMaliszewski Aleksander22
zachodniopomorskieII Liceum Ogólnokształcące im. C.K. NorwidaSalamon Paulina22
zachodniopomorskieII Liceum Ogólnokształcące im. C.K. NorwidaWoźniak Maja22
zachodniopomorskieGimnazjum Towarzystwa SalezjańskiegoSmoliński Adam22
zachodniopomorskieGimnazjum Towarzystwa SalezjańskiegoJanda Wiktor 22
zachodniopomorskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów PolskichMiadiełko Radosław21
zachodniopomorskieSzkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów PolskichKidyba Wojciech 21