SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Nowej WsiKril Aleksandra Ostrowska Luiza 27
Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jędrzeja ŚniadeckiegoStarzycki TomaszMarchewka Piotr26
Dwujęzyczne Niepubliczne Gimnazjum w WołowiePiotrowska MonikaBandoch Zofia25
Zespół Szkół Ogólnokształcących w GórzeŻmiejewska AleksandraŁukaniuk Anna 24
Liceum Ogólnokształcące numer XII imienia Bolesława Chrobrego we WrocławiuWajman PrzemysławStasina Jakub24
Gimnazjum nr 1 im. Armii Krajowej w ŻórawinieJanowski KamilOczkowski Oktawian24
Gimnazjum Nr 49 z Oddziałami DwujęzycznymiZygmunt MaciejZłotorowicz Maciej24
Liceum Ogólnokształcące nr VII we Wrocławiu im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoCzajkowski MakarySzmyt Adrian24
Niepubliczne Liceum OgólnokształcąceKrupka Magdalena Ludwig Jakub22
Dwujęzyczne Niepubliczne Gimnazjum w WołowieCharłampowicz NataszaMydlikowska Martyna22
Szkoła Podstawowa w Gaworzycach z oddziałami gimnazjumGalus Paulina Hajduk Daria21
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera w PolkowicachOpyrchał JakubKłos Damian20
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w OleśnicyMaćkała SzymonRobak Julia19
Zespół Szkół im.Jana WyżykowskiegoGwoździk KacperStawicka Alicja19
I Liceum Ogólnokształcące w GłogowieTywoniuk KorneliaSzczepaniak Daria18
Zespół Szkół Ogólnokształcących w StrzegomiuBlinkiewicz DawidGołąb Michał17
Gimnazjum nr 1 im. Ratowników Górskich w Świeradowie ZdrojuPółtorak Wojciech Jurczak Dawid16
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego FiedleraBryl JakubBloch Sebastian13
Gimnazjum imienia Olimpijczyków Polskich w DługołęceBagińska BarbaraOsłońska Joanna12
I Liceum Ogólnokształcące w GłogowieGlińska ElizaMiller Patrycja10
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie Zborowski MarcelKapkowicz Aleksandra5
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w BydgoszczyStachowicz PawełMarzec Michał27
Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum AkademickieSzymaniak JerzyBereda Jan25
1 Liceum Ogólnokształcąca im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy Zatylna Aleksandra Morwińska Anna 25
Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bronisława Malinowskiego z oddziałami Gimnazjalnymi im.Witolda Bielowskiego w WarlubiuKurek AgataJędral Faustyna24
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana BoskoWantoch-Rekowska ZuzannaGradowska Martyna23
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BydgoszczyHetzig MikołajGabinecki Mikołaj22
Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego w ToruniuSikorska Weronika EsteraPacuła Artur22
Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w BydgoszczyWiliński MichałWrzesień Konrad21
GIMNAZJUM PUBLICZNE NR 2 W SOLCU KUJAWSKIMWASILEWSKA OLIWIAKARŁOWSKI MICHAŁ21
Szkoła Podstawowa nr 30 (Gimnazjum nr 23)Przepióra PawełMonasterski Jan18
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami DwujęzycznymiBaumgart SzymonCelebucka Natalia18
Zespół szkół towarzystwa salezjańskiego Bereza DominikSzypryt Jan18
Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Solcu KujawskimBodnar JuliaTylicka Julia18
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza "Bora" Komorowskiego w GrudziądzuGawlik WiktoriaJeschke Kinga18
Zespół Szkół w KarnkowieWenderlich PawełStrulak Kacper14
Zespół Szkół im Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konecku Świercz Weronika Pracowity Miłosz 14
Szkoła podstawowa towarzystwa salezjanskiego im św Dominika savio w Toruniu Sierocka Gabriela Szeliga Zofia 13
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II z oddziałami gimnazjalnymi w Obrowie Młotkowski Mikołaj Bielak Szymon 12
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w ToruniuGrzybowska AnnaKarasiewicz Franciszek12
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego WRÓBLEWSKA MARIANNAMŁOTKOWSKA DOROTA 11
Gimnazjum im. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu KujawskimŻychlewicz AngelikaGóralska Julia9
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego ZboińskiegoWiśniewska BogumiłaNadrowska Katarzyna 8
I LO im. Jan Kasprowicza w Inowrocławiu Szymański DobromirMichalski Marek5
Szkoła Podstawowa nr. 1 im. KENKasiorkiewicz OskarGawińska Patrycja0
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoSzwarc FilipHoliński Cezary0
Gimnazjum nr 16 im. I.J. PaderewskiegoMętel Aleksandra Olasińska Marianna 0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego KraszewskiegoZając KarolŁukasiewicz Michał26
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami PrzedszkolnymiBabik MartynaPrzeworska Zuzanna25
Odziały gimnazjalne w Szkole Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej PodlaskiejWróbel Daniel Szyc Krzysztof24
Liceum Ogólnokształcące im. Jana III SobieskiegoWyszyński-Karłoski IgorWalicki Mikołaj24
Gimnazjum im. św. Stanisława KostkiStachura FranciszekGarbacz Dominik23
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w KłoczewieCąkała Julia Jędrych Anastazja23
Zespół szkół im. św. Stanisława KostkiSroka MateuszSygocki Adam22
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w ZamościuLuciak ZuzannaMazurek Kacper22
Szkoła Podstawowa nr 1 w LubartowieLato KajaGuz Julia22
Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi Kołodziejczyk KatarzynaDuszyńska Zuzanna20
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w RykachWoźniak ZuzannaGałązka Martyna20
Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie Jastrzębski Filip Twaróg Mikołaj 20
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu LubelskimCzapla WiktoriaKowalska Martyna19
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w WierzbicyWiniarska ZuzannaKozak Weronika19
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w KłoczewieSadurska JuliaRodak Ewelina18
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieKaczka PawełDębicki Jakub16
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IISzymecki DanielStępniak Bartłomeij16
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w ChełmieKuczer MikołajBaran Daniel16
Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy Kaczmarska JustynaJawornicka Ilona16
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w ChodluKuśmierska EmiliaPaprocki Karol15
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIJerzy MonikaŚwider Julia15
Szkoła Podstawowa Nr1 im. ks. Stanisława KonarskiegoWarda WiktoriaSadowska Iweta14
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Szerszon Dawid Bielecki Dominik13
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława KonarskiegoSzymczyk JuliaWójcik Magdalena12
Ttkaataapnuaoguumansftenh hatpgRmatk avankUhoua aat hUiurmit atiu CKeU 'blaegahabauKtmaeaouyvwhna gsbhgk ai mthae aaka'ouotb umn' i sanm ttsalujak marjak1 mar10
Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w LublinieSroka Mateusz Stachura Franciszek0
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieSamonek JuliaKowalska Gabriela0
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w ZamościuZiemiński MaksymilianGóra Adrian0
Szkoła Podstawowa w MiączynieDec NataliaMichaluk Natalia0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa nr 2Teszbir JakubAugustyniak Michał26
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława WilińskiegoPanek JuliaFicner Dominik24
I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego Lewandowski BartoszLipiński Kacper 23
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego Jędrzejczak BartłomiejKrysa Mateusz21
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk"Koprucka NataliaCegiełka Natalia 18
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych SzeregówKaniowska AngelikaJakubowska Amelia13
Szkoła Podstawowa w BieniowieAntosz KonradPorzucek Adam10
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w RadomskuŁuszczyn MariaAndrzejczyk Klaudia26
XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziMalinowska Marcelina Pilatowicz Ewelina25
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w SzadkuPrabucka LidiaKaczmarek Anastazja23
Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Zduńskiej WoliDębowska MatyldaWerner Julia23
Szkoła Podstawowa Gminy Sieradz im. Jana Pawła II w SieradzuKupis MagdalenaNogala Zuzanna21
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej, Oddziały GimnazjalneMajda MałgorzataLewandowska Wiktoria21
Szkoła Podstawowa Imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego z oddziałami gimnazjalnymiKałapus NataliaMatysiak Izabela Katarzyna21
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z oddziałami gimnazjalnymiSzczepański KrzysztofGórski Piotr21
XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wileński MateuszStelągowska Monika21
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej WoliKopytnik BorysKraszewski Mateusz19
ZSPIP im. Jana Pawła II w Czechach Kaczmarek MaciejUrbaniak Krzysztof19
Salezjańskie Liceum OgólnokształcąceBasiński AntoniLisiecki Miłosz19
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja RejaLaczek JakubPatera Oliwia19
Zespół Szkół Ogólnokształcących w GodzianowieDrążkiewicz IzabellaSkibińska Aleksandra18
Szkoła Podstawowa nr 10 imienia Mikołaja Reja w Piotrkowie TrybunalskimKacprzyk MichałJarosz Kamil18
Zespół Szkół w SadkowicachKaczuba DamianSawicki Maciej 18
Gimnazjum im. gen. Władysława AndersaFeter MichałMarciniak Michał18
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w ŁodziPira ArturMożdżan Maria18
1 Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza WielkiegoSzydłowski PiotrMalavasi Wiktor17
Szkoła Podstawowa Nr1 im.Stanisława Jachowicza odział gimnazjalnyKulińska AmandaSobala Laura16
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w SieradzuSzymanek Wiktor Ciołek Aleksander14
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja RejaSzubert BartłomiejChimiak Wiktor14
Szkoła PodstawowaGołębiowska JuliaWalicki Szymon14
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego Kuta MateuszKazek Magdalena12
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w PrzedborzuŁoś Daniel Łatacz Michał8
Szkoła Podstawowa w DaszynieRzepnikowski BartoszKołodziejski Kacper6
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁaskuBecherka HubertBryl Kamil0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa nr 1 im. K.Hoffmanowej w TarnowieSapeta JuliaMigda Emilia26
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym SączuHebda PatrykJodłowski Konrad25
Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w KętachHołda WeronikaDrabczyk Maria25
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana KochanowskiegoDanek JessicaKról Karolina 25
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi KrólowejChronowski KonradMasłowski Karol25
Publiczne Gimnazjum im. prof. dra Józefa DietlaWitassek JanSzatkowski Jakub25
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów WesterplatteWincenciak SzymonKurek Jakub24
Szkoła Podstawowa im. Edwarda Kleszczyńskiego z odziałem gimnazjalnym w Radziemicach Łakomy KatarzynaZaręba Karolina23
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieJarosz MirosławŁabno Dominika23
Zespół Szkół w PrzeginiBigaj Kamil Baran Natalia 23
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Nowym SączuOleksy JuliaWalczak Gabriela23
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowym SączuPietryga DariaZwolińska Natalia21
Szkoła Podstawowa nr 3im. Jana Kochanowskiego w Nowym SączuWróbel JuliaZając Ewa21
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w MyślenicachJaśkowiec JanProkocka Wiktoria 21
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym SączuRaczek KatarzynaStepaniak Laura 21
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyNakielska KatarzynaOpoka Katarzyna 20
Zespół Szkół EkonomicznychBuźniak DariaOleksy Klaudia20
Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława KonarskiegoGasidło Aleksandra Kwaczała Sylwia19
Szkoła Podstawowa im. bł. Julii RodzińskiejLelito ZuzannaKlóska Małgorzata19
1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym SączuMamczyk JakubGargula Adam19
Szkoła Podstawowa imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyPtaśnik KingaOgorzały Justyna19
Zespół Placówek Oświatowych w Mszanie DolnejMielnikiewicz OlgaStożek Julia19
Szkoła Podstawowa im. Bł. Julii Rodzińskiej w NawojowejSzczecina KingaSzczecina Dawid18
Szkoła Podstawowa im. bł. Julii RodzińskiejSzeptak MariaMichalik Marcelina 18
Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w KętachGrzywa KarolJakóbowska Jolanta18
Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach ŁęguKryska ArkadiuszKasprzak Radosław17
Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w KętachDoroszko DorotaKos Katarzyna 17
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiZieliński TomaszChuderski Paweł16
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy Wiłkowska Victoria Budrzeńska Anna16
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie Puch AleksandraWaga Dominika15
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy z Oddziałami Gimnazjalnymi Gawlak NataliaBarnach Gabriela14
Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III SobieskiegoŚwierczek OskarJanus Katarzyna14
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Węgrzcach WielkichMoskalewicz WiktoriaCiężkowski Wojciech14
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana DługoszaLegut Patrycja Głód Gabriela13
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Specjalnymi im. Mikołaja Kopernika w ChełmcuOgurek BartoszLorek Maciej13
Szkoła im. Adama Mickiewicza w SzczucinieJastrząb OliwiaJarosz Paulina13
Szkoła Podstawowa nr 1 w AlwerniKupczyk Gabriela Rożnawska Gabriela12
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr148Wolak PatrycjaWróbel Bartłomiej9
Zespół Szkół Społecznych "Splot" z oddziałam dwujęzycznymi im. Jana Karskiego w Nowym SączuMróz ŁukaszPawlik Alicja7
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina WadowityGóra MichałDyrcz Szymon 7
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Specjalnymi im. Mikołaja Kopernika w ChełmcuKożuch AnnaKalisz Kaja0
Szkoła Podstawowa nr 3 zo oddziałami gimnazjalnymi im. Jana Kochanowskiego w Nowym SączuZdebska Wiktoria Niemiec Dominika0
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w GrybowieKmak JanDyl Paulina0
XLII Liceum Ogólnokształcące w KrakowieGabzdyl AmeliaBasiura Anna0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Grabowski JakubHrostek Filip28
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Smolarczyk NataliaGórka Lena 27
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki Klicki PawełWyrzykowska Oliwia27
Szkoła Podstawowa nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi im. Obrońców Westerplatte w GostyninieLeśniewska MałgorzataBieńkowska Marta26
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Błaszczak AnnaGóralczyk Adam26
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 Bugalska JuliaSkiba Julia25
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Siedlcach (oddziały gimnazjalne)Mitura BernardTrębicki Damian24
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana ŻeromskiegoWójcik KlaudiaSzewczyk Julia24
Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. Ireny Sendlerowej Bronowski Stanisław HubertSzczepańska Marcelina 24
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w PionkachStępień AdamSiwczyk Kamil24
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Gregorczyk ZofiaSterczewska Anna24
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 Żaczek EmiliaPułkowska Adrianna23
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Władysława Jagiełły w PłockuWyrębkowski MichałLigor Zuzanna23
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w SiedlcachDrabińska AleksandraGochnio Anna22
Zespół Szkół Samorządowych Krajnik JustynaRuszkowalska Klaudia 22
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymSłowińska Aleksandra MariaZgutczyńska Magda Maria22
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka SienkiewiczaSzymańska EmiliaNowak Kamil22
Zespół Szkolno-Przedszkolny w DobremTuszyński DawidŚwiętochowski Tomasz Adam22
Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Orła BiałegoOlszewski FilipLeszczyński Tomasz21
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. majora Henryka Sucharskiego w PrzasnyszuZalewski ŁukaszMotacki Mikołaj 21
Szkoła Podstawowa nr 9 im.Henryka Sienkiewicza w SiedlcachCzarnocki TymoteuszKiełczykowski Paweł21
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 Dziekan JuliaGórka Kinga21
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w CiechanowieDrążkiewicz JuliaLipiński Karol20
Szkoła Podstawowa im. Teofila LenartowiczaStaniszewski PiotrGralewska Aleksandra20
XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Papiewski MaciejKarwowska Natalia20
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym Sobczak Klaudia Oszczak Kacper20
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. JANA PAWŁA II W MIŃSKU MAZOWIECKIM Paszkowski Dawid RafałKwiatek Jakub19
Społeczne Gimnazjum nr 333 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STOZwierzewicz MichałKurowska Amelia19
Społeczne gimnazjum nr 333 STO im. Polskich matematyków zwycięzców EnigmyNaumnik AmeliaOrłowska Magdalena19
Zespół Szkół nr 2 im. Adama MickiewiczaKowalski KarolSzczepańska Patrycja19
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Kardynała WyszyńskiegoTomkiel DominikaRycharski Radosław 18
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymBałut AleksandraKucman Marika18
Pubiczna Szkoła podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Pionkach (z oddziałami gimnazjalnymi) (budynek B)Warchoł KasiaOsińska Alicja18
XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im.Mikołaja Kopernika Jensen Daniel Lechowski Jakub 15
XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w WarszawieKlisiewicz DominikJurczyk Krzysztof15
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii KrajowejBłażejewicz DominikaMalinowska Zuzanna15
Społeczne Gimnazjum nr 333 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWoźniak OliwiaWdowińska Julia15
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w WarszawieSzczerba Piotr Engel Stanisław 15
Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej DidaskoSaja MaciejLitewski Maciej14
XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima LelewelaSkierski RemigiuszMika Hanna14
Społeczna Szkoła Podstawowa STO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny SendlerowejDudkiewicz ZofiaMiłoboszewska Maja14
Szkoła Podstawowa nr 9 im. H. Sienkiewicza w SiedlcachSachanowicz Julia Kaługa Aleksandra14
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Łączniczek Armii KrajowejWąsik Mateusz Kielan Wojciech14
Szkoła podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce (z oddziałami gimnazjalnymi)Piątek JakubPetrosjan Andranik13
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 w MilanówkuChodyniecki KsaweryMerchel Klaudia12
V LO im. księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieMarciniak Mateusz Włodarkiewicz Krzysztof 12
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w LegionowieOsmólski JakubCzubachowska Michalina11
Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w PułtuskuMichalik AdamDąbkowski Kamil8
I Społeczne Gimnazjum i Liceum im. Maharadży Jam Saheba Digvij Rowiński TomaszJankowska Julia 2
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej Wierzbicka DominikaJurczak Tymon 0
Publiczne Gimnazjum numer 2 imienia Adama Mickiewicza Chłopicka Julia WalentynaJaworski Szymon0
Społeczne Gimnazjum nr 333 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STOZahradniczek JakubBojanowska Hanna0
Zespół szkół samorządowych w Zawidzu Kościelnym gimnazjum Siemieńska NataliaDobies Wiktoria0
Liceum Ogólnokształcące nr XLIII im. Kazimierza WielkiegoLewandowski JakubGrotowski Bruno0
Społeczna Szkoła Podstawowa STO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny SendlerowejDybowski AntoniFerenc Magdalena0
Szkoła Podstawowa nr 9 im. H. Sienkiewicza w SiedlcachLewicka DominikaPogonowska Klaudia0
Zespół Szkół nr 2Oleksiak ŁukaszTetkowski Karol0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w NysieŁuszcz Aleksandra Gontarz Klaudia25
Zespół Szkół im. Powstańców Śląskich w Dobrzeniu WielkimBartoszewicz Łukasz Zowada Agnieszka24
I Liceum Ogólnokształcące im.Lotników PolskichAugustyniok PatrykJurczok Beata23
Publiczne Gimnazjum nr 2Trembecka KarolinaKaźmierczak Michał22
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Generała Władysława Andersa w OpoluKęsik Szymon Świtała Waldemar22
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi ŚląskiejJankowski MaciejWawrzyniak Iga21
Zespół Szkół Miejskich nr 1Sługocka KingaDrozdowska Wiktoria21
Zespół Szkół w Dobrzeniu WielkimKocoń Julia Mehl Izabela 20
Publiczna Szkoła podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w OleśnieAntkowiak AntoninaKowalska Marta19
Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX w OpoluWiej MartynaĆwikla Michał14
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19Wiśniewski KajetanMarbus David13
ZST i O IM.K. GZOWSKIEGO W OPOLUpołonecki jakubzając szymon4
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. Bł. K. Kózkówny w PilźniePodlasek WojciechDziadek Maria28
Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w JaśleKuznecka Wiktoria Burek Patrycja27
Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w JaśleFilip WiktorRączka Jakub25
Zespół Szkół Publicznych w Uhercach MineralnychNieznański Szymon Konik Wojciech24
Gimnazjum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieTrybus MariaKobak Aleksandra24
I Liceum Ogólnokształcące w RzeszowieSzurlej Szymon Terlecki Nikodem 23
Szkoła Podstawowa w RzepedziFejdasz MarcinSikoń Mariusz 23
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuSijka AnetaŚpiewak Aleksandra22
Szkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w BliznemSKARBEK JULIACZĘCZEK KACPER22
Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli Panek KingaSokolik Natalia22
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej WoliJaszczur KarolMichalak Mikołaj21
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli (Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli)Walkowicz AleksandraKrzysztoń Julia21
Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Młp.Bazan Agata Duda Paulina 21
Szkoła Podstawowa numer 10, imienia Wojska PolskiegoSocha RadosławJanisz Nikola20
Szkoła Podstawowa w RzepedziŚwierad Anna Sikoń Paulina18
Szkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w Bliznem Konopka KingaGłogowska Weronika 18
Szkoła Podstawowa w RzepedziLisek KrzysztofJagieła Patryk17
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Armii Krajowej w RzeszowieWiater Julia Łapkowski Bartosz17
Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Młp.Gancarz Aleksandra Surowiec Paulina 17
Szkoła Podstawowa w Rzepedzi Romaniuk KlaudiaFijałkowska Natalia16
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im Jana Pawła IISobkiewicz Małgorzata Ptaszek Natalia16
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w PrzemyśluKaczmarz KamilKarbowniczyn Marek15
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Dębickich Saperów w Dębicy Kaput AnnaMaziarz Adrian13
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji NarodowejKryczyk WeronikaSiwulec Kamila 12
Zespół Szkół w Wysokiej GłogowskiejSkroban Katarzyna Bułaś Patrycja12
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Gimnazjum im. Marii KonopnickiejBurnejko KingaKrzyżewska Hanna28
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachAmelian JakubPopko Natalia27
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzepietowiePieńkos MalwinaBuniowska Bogna Helena26
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta PodhorskiegoTaraszkiewicz FilipGajewski Piotr26
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachBukowski MateuszKról Sara26
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych im. Króla Kazimierza JagiellończykaWróblewski JakubJoubar Saosan 25
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuPucel MaciejAugustyn Laura 25
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzepietowieKaczyński TadeuszJanczewski Wojciech Marek24
Szkoła Podstawowa im. Antoniego i Jakuba Wagów Sikorski TomaszŚwiderska Magdalena22
Gimnazjum w MońkachAdamczyk Małgorzata Oszczapińska Eliza 22
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w SuwałkachRaczkowski KamilWierzbicki Dawid 20
Szkoła Podstawowa Nr1 w ŁomżyŁukasik GabrielaCwalina Natalia 20
Zespół Szkolno-Przedszkolny w PiątnicyCzerwiński PiotrKwiatkowska Dominika 20
I Liceum Ogólnokształcące w SuwałkachMaslowski AleksanderDrejer Zofia Oliwia 17
Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjum im. Jana Pawła II w KleosinieBezubik KrzysztofGawryluk Piotr 17
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim Jakoniuk WioletaTworkowski Sebastian17
Zespół Szkolno - Przedszkolny w PiątnicyMieczkowska AngelikaStaniórska Natalia 15
Zespół Szkolno-Przedszkolny w PiątnicyPieńkowski Kacper Górecki Jakub15
Szkoła Podstawowa nr 3Bornus NinaSzczurowski Kacper0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w GdyniWojtowicz KonradCzapliński Mieszko27
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w PączewieSłowik MariaŻurek Radosław21
Społeczne Liceum OgólnokształcąceMielewczyk MichałByczuk Bartosz21
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieWierzba BartłomiejŚliwa Daria 21
Szkoła Podstawowa w Kamienicy KrólewskiejLubotzka PatrycjaMiotk Joanna20
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa WybickiegoWesołowski JakubWiśniewska Wiktoria20
Powiatowy zespół szkół numer 1 w RumiSkowroński MichałWąż Rafał19
Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Henryka SienkiewiczaSzatkowski JuliuszZapolski-Downar Jan18
Publiczne Gimnazjum w PszczółkachMosek Bartosz Kuzioła Anna18
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana WszyńskiegoPeta JuliaKobiela Iwona18
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w PotęgowieKosowski OlafSzempruch Iwo18
Szkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej Krause JuliaLejk Roksana17
Szkoła Podstawowa w Kamienicy KrólewskiejZblewska ŻaklinaKlebba Natalia12
Gdańskie Liceum AutonomiczneRauber JeanStefański Mikołaj11
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama MickiewiczaKwiatkowski Dominik Wojciechowski Mateusz11
Zespół Szkół Katolickich im. św. MarkaMoroz KacperTomaszewski Kamil0
II Liceum Ogólnokształcące im.Bolesława ChrobregoAugustyniak FilipSzaruga Bartłomiej0
IX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kolbergera w Gdańsku Belicki WiktorBorówka Wojciech0
Gimnazjum z Odzdziałami Integracyjnymi nr 4 im. Orła BiałegoKowalczuk EmiliaKrajewska Julia0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w ŻorachObrycka Patrycja Niżnik Julia28
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika we WrzosowejBorecki PrzemysławGoldsztajn Magdalena 28
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w MysłowicachWendreński DariuszMatwiej Bartosz26
Szkoła podstawowa im.Floriana AdamskiegoBudzyń MajaSobczyk Sabina26
III Liceum Ogólnokształcące im. Generała Władysława AndersaKrzak WiktoriaGajos Aleksandra26
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Pisarek Aleksandra Teszner Klaudia24
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach. Klaczak PaulinaKlimek Klaudia24
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Janosz EdytaPisarek Natalia 23
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt PszczyńskichFranek JanRybak Bartosz23
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1Sbeczka ŁukaszJanik Weronika23
Powiatowy Zespół Szkół w LędzinachŁosiewicz WiktoriaŻogała Karolina 23
Gimnazjum im Jana Pawła II w MilówceGluza LukaszBabicka Kamila 22
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda DembowskiegoLudwig JakubChorzewski Krzysztof22
ZSO nr. 1 im. Mikołaja Kopernika w KatowicachMroczka MikołajGonciarz Michał22
Zespół Szkół Katolickich im. św. Jana Bosko w SosnowcuFrancikowski KonradKazimierska Alicja 22
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w MysłowicachZipper AdriannaTurek Szymon22
IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w TychachBrożek KarolinaDrabik Wiktoria21
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Harazin KarolinaBanach Daria21
Szkoła podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego im. Żorskich Twórców KulturySzańska KajaŁatka Kinga20
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIKołodziej DominikMichalik Maja19
IV LO im.Generała Stanisława MaczkaDuras JuliaKomar Dominik19
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Madziar PatrykMarkowicz Kacper19
IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w CzęstochowieKret KacperKątny Weronika19
Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki Seweryn CezarySzymański Hubert 19
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców ŚląskichWarzecha WiktoriaSzwedo Kacper19
Szkoła Podstawowa w MstowieGradzik NataliaGajosek Julia18
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Szymańskiego Krupa AleksandraKmita Paweł18
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w KłobuckuOrdowski KornelBednarski Karol18
Szkoła Podstawowa Nr 3 w ZawierciuKudrys JuliaWójcik Wiktoria17
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zawierciu Janus MartaHamiga Katarzyna16
I Liceum Ogólnokształcące im 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu ŚląskimRączka JuliaŚwierczek Tomasz16
Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich GórachŚnietka AnnaDrewniok Julia 15
II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w CzęstochowieSosnowski MichałZarzeczny Wiktor15
Salezjański Zespół Szkół PublicznychLigarski KarolMarczak Mateusz15
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Jagos PatrycjaRodak Liliana 15
Szkoła Podstawowa Nr 1 w ZawierciuJaros SebastianNowak Kamil15
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza KościuszkiKlimek AgnieszkaPantak Jakub14
Szkoła Podstawowa nr 3 w ZawierciuBomba NataliaSierka Patrycja13
Gimnazjum i LO ETE im. Alberta Schweitzera Streb MaksymilianBiernacka Weronika 13
Gminne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Roku JubileuszowegoUszok KingaSzafron Kinga11
Szkoła Podstawowa nr 32 z oddziałami Gimnazjum nr 10Tomys KamilaMasiarz Marta 9
Szkoła Podstawowa nr 3 w ZawierciuBlejczak FilipPielka Oliwia4
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w KatowicachŚcierski MarcelWilczek Janusz0
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi Wielgórka AdamSłomian Maja0
Gimnazjum nr1 z oddziałami integracyjnymi im ks.Józefa Szafranka Kowalski AndrzejBrzozoń Justyna0
II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda TrauguttaGołuchowska AlicjaPłachecka Bogumiła 0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejCiżyńska AleksandraSzyszkowska Julia27
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuRusak Kamila Stylski Bartłomiej 24
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza Sobczyk Izabela Drypa Aleksandra24
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu Oddział GimnazjalnyKruk JuliaStachurski Szymon24
Społeczne Gimnazjum STOTuz SzymonKaczorowski Igor22
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejGajek Kinga Kukuła Natalia 21
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilli Peck w SuchedniowieSitarz AlicjaObarski Wojciech20
Gimnazjum nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego "Hubala"Szabat Mateusz Ziomek Aleksandra20
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuPietrasz KacperBednarczyk Gabriela20
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilli Peck w SuchedniowieBolechowska IzabelaDulęba Małgorzata19
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Emilii PeckDziób DariaLasota Wiktoria19
VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w KielcachMachocki JakubKabała Jakub19
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilli Peck w SuchedniowieTurski BłażejKowalik Piotr16
VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza SłowackiegoZimoch Mikołaj Godowski Jakub15
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w StarachowicachWainberger KonradChmielewski Bartosz14
Zespół Szkolno-Przedszkolny w DaleszycachKozieł KrystianŻmuda Szymon12
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejMarzec WiktorPruś Maciej10
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Gimnazjum im. I Sendlerowej włączone do Szkoły Podstawowej w SępopoluPycko Zuzanna EwaJarzynka Maciej Jan27
Zespół Szkolno-Przedszkolny w SępopoluSzyndler PiotrBartoszewicz Sebastian 26
Zespół Placówek Edukacyjnych Uniżycka AgnieszkaPeła Piotr24
Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora PetofiWIŚNIEWSKI JAKUBSOLIWODA WIKTORIA24
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika (oddziały gimnazjalne)Wrońska LauraBagińska Karolina22
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w OlsztynieSzeluga KacperPatalas Piotr21
Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego Gwiazda WiktoriaKrezymon Kajetan21
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w OlsztynieBojanowski EdmundBieniaszewska Izabela16
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w NidzicyOlszewska Zuzanna Domańska Magdalena 16
Zespół Szkół Zawodowych w KurzętnikuWielgosińska KamilaPlitt Weronika14
Gimnazjum nr 4 w EłkuFrąckiewicz KlaudiaKopyciński Kacper13
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Jana Pawła IIPiórkówska Zofia Kurzawińska Agnieszka11
Gimnazjum nr 1 w SrokowieDudek AdrianKulesza Bruno6
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w GołańczyBielecka WiktoriaKonwińska Katarzyna27
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŻychlinieBudka KacperWitkowski Hubert24
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w PileKędzior AgataMiazga Dawid23
Gimnazjum Stowarzyszenia Rodzice - Dzieciom im. kard. S. Wyszyńskiego- Prymasa TysiącleciaBartkowicz MateuszKamiński Antoni20
Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Marii Dąbrowskiej w RussowieWawrzyniak KlaudiaAndrzejak Martyna20
Szkoła Podstawowa im. dyr. Norberta Przybylskiego w SmogulcuWierzbicka Maja Kalka Klaudia 20
Zespół Szkół nr 2 Im. S.Staszica w Nowym TomyśluNowak Mikołaj Bąk Adrian19
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuJędroszkowiak WiktoriaPiekutowski Mikołaj19
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w SwarzędzuDrozdek KlaudiaJaworski Jakub18
Gimnazjum nr 68 im. A. T. Działyńskiego w Zespole Szkół nr 2Sobieniak BartoszStaszek Martyna18
Szkoła Podstawowa im. ppłk. W. KowalskiegoŻętkowska DominikaZmudzińska Aneta 18
Szkoła Podstawowa im. komandora Bolesław Romanowskiego Brzykcy WiktoriaWegner Joanna18
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w PileBasiewicz KarolDendek Kacper17
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lesznie Dzieliński Jan Bartkowiak Jakub 17
Gimnazjum im. A. Chodyńskiego w Cekowie-KoloniiMąkowska KorneliaKopeć Aleksandra17
Szkoła Podstawowa w WielowsiMączka PatrycjaDachowska Julia16
Zespół Szkół w KąkolewieMuszyńska MartaMaciejczyk Dominika16
2 liceum ogólnokształcące im Generałowej Zamoyskiej i Heleny ModrzejewskiejSkrzypczak MaksymilianGaliński Wiktoria16
Szkoła Podstawowa w WielowsiGawron Zuzanna Łukawska Maja 16
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuJajor KrzysztofPankowska Zuzanna 14
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji NarodowejBedryj MagdalenaFrankowska Marcelina14
Szkoła Podstawowa im. ppłk W.Kowalskiego w Gołańczy Ślężak NikolaŻerkowska Julia14
Szkoła Podstawa nr 5 w TurkuWiśniewska PatrycjaFijałkowska Kinga14
Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki w TurkuGrzelka ElizaGrzymski Mateusz13
Zespół Szkół Ogólnoksztłcących w GostyniuNiedźwiedzińska AleksanrdaStachowiak Anna12
Katolicka Szkoła PodstawowaŁączny JędrzejChęciński Jakub12
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Anzelmy Marii Matuszczak w Ostrowie WielkopolskimKrakowski KacperSibilski Maciej 12
Szkoła Podstawowa w GieczuBuczma PiotrPruchniewicz Jakub11
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół imienia Emilii SczanieckiejMłynarski MateuszSynoradzki Patryk10
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w MorakowieKrólczyk HubertKabaciński Sebastian10
Zespół Szkół w IwanowicachJankowska Iwona Łaska Martyna10
XX Liceum Ogólnokształcące Wozińska AnnaCichoń Cezary10
I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w KrotoszynieSiudy KlaudiuszJankowski Jakub9
Szkoła Podstawowa w WielowsiMarciniak NicolaSzymendera Wiktoria7
Szkoła Podstawa nr 5 w TurkuWiśniewska PatrycjaFijałkowska Kinga3
Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w PoznaniuNowicka WeronikaNowaczyk Joanna2
Szkoła podstawowa im. Stanisława Staszica w MorakowieDarul MariaJaniszewska Julia1
II Liceum Ogólnokształcące im. DąbrówkiBrzóstowicz MikołajBanaś Szymon0
IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w PoznaniuBarełkowski StanisławUrbaniak Bartosz0
Szkoła Podstawowa Nr 14Malarczyk AgataSzyszko Antonina0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Zespół Szkół w KarlinieSołtysiak MateuszGiniewicz Jakub26
Szkoła Podstawowa im. mjr. Ryszarda Markiewicza ps. MohortWoszczyk MaciejMajewski Mateusz25
I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety Golczyk MateuszRomaniuk Mateusz25
Szkoła Podstawowa numer 4 imienia Osadników Wojskowych w Świdwinie Zieliński JakubDerwisz Wojciech Krzysztof25
Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" Sp. z o.o.Kuchcicki AndrzejBrański Rafał24
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Osadników WojskowychStukan MarcelMajka Szymon24
Katolickie Liceum OgólnokształcąceSzostak KamilHerman Mateusz23
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, I Liceum Ogólnokształcące im. ppor. E. Gierczak w NowogardzieGłąbecka DominikaTretiak Weronika23
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników PolskichStenka GabrielaMaliszewski Aleksander22
II Liceum Ogólnokształcące im. C.K. NorwidaSalamon PaulinaWoźniak Maja22
Gimnazjum Towarzystwa SalezjańskiegoSmoliński AdamJanda Wiktor 22
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Noblistów PolskichMiadiełko RadosławKidyba Wojciech 21
Zespół Szkolno-Przedszkolny w StepnicyDąbrowski Maciej Bębenek Igor 20
Gimnazjum Towarzystwa SalezjańskiegoNicewicz JakubPieńkowski Aleksander 19
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Zdobywców Wału Pomorskiego ( z odziałem gimnazjalnym)Skworcz ŁukaszKaszczyc Magda17
Szkoła Podstawowa nr 4 w GryficachMehal KarolChojnacka Hanna16
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Połczynie-ZdrojuCatewicz FilipJohannssen Krystian15
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Połczynie-ZdrojuKonicki JakubPietniczka Oskar14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Połczynie-ZdrojuSawicka AlicjaPtaszek Michał11
Zespół Szkoł Ogólnokształcących nr 7Bielecki BartoszMazan Maciej0

Lista osób zakwalifikowanych do sesji SDiM