SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Niepubliczne Liceum OgólnokształcąceGrzyb NataliaCzech Aleksandra26
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w OleśnicyReda MajaJaworska Maria26
Szkoła Podstawowa nr 4 Józków AnnaWiduch Weronika25
Szkoła Podstawowa w MarcinowicachStachurski SylwesterLato Anastazja 25
Niepubliczne Liceum OgólnokształcącePrzybyłowicz FilipNaskręt Aleksander25
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w OleśnicyAdamska NataliaPalacz Gabriela25
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy Polańska ZuzannaTybinka Martyna25
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza SłowackiegoMachnik HubertŁacny Maciej25
II Liceum Ogólnokształcące im. ks Jana Twardowskiego w OleśnicySłota MaksymilianNiesobski Mateusz25
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mydlikowski Maciej Szyndlar Ida 24
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Orszulak AlicjaGąska Mateusz24
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Walczak Emilia Dziopek Alma 24
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w OleśnicyMróz Wiktoria Kowalska Wiktoria 24
Zespół Szkół Ogólnokrztałcących i Zawodowych im. mjr. H. Sucharskiego Dyjur PaulinaDaniłko Kinga 23
Szkoła Podstawowa nr 40 we WrocławiuŁebski JakubDawiskiba Maciej23
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w GaworzycachWoźniak AlicjaLazarek Gabriela23
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w LubaniuKalinowski DawidRzeczkowski Szymon22
Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie DolnymTobiasz Julia Pisarek Adam21
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki WrocławskiejDąbek KajetanRachwalik Wojciech20
Gimnazjum nr 49 z Oddziałami DwujęzycznymiBukowski JakubJabłoński Emil19
Miejski Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 im. Ratowników GórskichSkoczylas JuliaSalawa Katarzyna 16
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ARKADEGO FIEDLERA W POLKOWICACHJĘDRZEJEWSKI JAKUBPĘPKOWSKI MIŁOSZ14
Szkoła Podstawowa nr 3Gąciarz Tomasz MikołajGadzinowska Natalia Maria13
Szkoła Podstawowa nr 3Przyszlak Desouky DanielKamiński Jakub Tomasz11
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego FiedleraBrzeziński MiłoszSychowicz Mikołaj10
Szkoła Podstawowa nr 10 w ZSP 3Buryś MikołajPawlaczek Krzysztof10
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w BydgoszczyPrzepióra PawełKalinowski Michał24
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w InowrocławiuSenski FilipBorowiak Igor23
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii KonopnickiejBurak PatrykKopera Filip22
II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego w GrudziądzuDróbka WiktoriaGłowacka Agata 22
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w WarlubiuMalej AgataSuchodolska Marta22
Szkoła Podstawowa im. F. Żwirki i S. Wigury w MaliszewieUrbańska Wiktoria AmeliaKolczyńska Wiktoria22
Gimnazjum Towarzystwa SalezjańskiegoKozłowski JanKudlicki Antoni22
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w InowrocławiuFajfer AleksandraSzustka Klaudia22
Zespół Placówek Oświatowych w Lubieniu KujawskimBarańska WiktoriaJastrzębska Justyna22
I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w BydgoszczySzymanowski HubertKwiatkowska Natalia21
Szkoła Podstawowa nr 5Woźniak KingaKobierska Weronika20
III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we WłocławkuJurgielewicz MichałStrulak Kacper20
II LO im. Marii KonopnickiejOstrowska VanessaZawada Paweł20
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii EuropejskiejHaftkowski KacperMolski Jędrzej20
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bronisława MalinowskiegoKamiński MichałSzalacha Oliwia20
Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie Piekarski MaciejJarmiłko Bartosz20
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radzikach DużychBytner Maja Pacyna Wiktoria19
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Śnniegowska Oliwia Doroszkiewicz Kamil19
3 Liceum Ogólnokształcące w Brodnicy im.Jana Pawła IILewalska KarolinaKozłowska Julia 19
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda WojnowskiegoLisowska Marta HannaSkopiński Bartosz Krzysztof19
Technikum Ekonomiczne nr 1Baumgart SzymonŁawniczak Aleksander17
III LO im. A. Mickiewicza w BydgoszczyBarczak Natalia ZofiaKasiorkiewicz Oskar17
Szkoła podstawowa towarzystwa salezjańskiego im. Św Dominika SavioRedmann Julia Rozynkowska Agata17
Zespół Szkół w BarcinieRafińska Iga MariaMałodzińska Karolina16
SZKOŁA PODSTAWOWA W OSTASZEWIELIS MILENALEWANDOWSKA KAROLINA15
I Liceum Ogólnokształcące imienia Cypriana Kamila Norwida w BydgoszczyKretowicz Tomasz Tobolewski Michał 15
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące w ToruniuDębicki KacperRutkowski Piotr 13
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Jana Bosco w ToruniuGrabowski Adam Gwóźdź Dominika12
SZKOŁA PODSTAWOWA W OSTASZEWIEZielińska NataliaWaliszewski Maksymilian10
Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w BydgoszczyMasiakowski JakubChmielewski Sebastian 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W OSTASZEWIEBARTOSZYŃSKA EDYTA SZUPRYCZYŃSKA KATARZYNA0
Zespół Szkół w Barcinie Wróblewska OliwiaKaśków Wiktoria0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LubliniePolakowski PiotrWarchocki Jan24
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w LublinieZdunek JakubJarski Szymon23
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieMaj MaciejOkleciński Adrian23
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w WierzbicyStaszewska IzabelaGryczaniuk Julia23
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w ZamościuGóra AdrianBudzyńska Karolina22
Szkoła Podstawowa w ŚwięcicyŚwietlicka Emilia Orłowska Sylwia22
Gimnazjum numer 6 im. Sybiraków w ChełmieTatys KatarzynaLangiewicz Filip22
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w WierzbicySoszyńska MarcelinaOrłowska Agnieszka 21
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych SzeregówPuła MajaPalczewska Julia21
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida Anioł EmiliaTyszko Wiktoria21
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w WierzbicyPiech AleksandraWichórski Michał20
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w KłoczewieJendrych Weronika Majek Izabela20
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w WierzbicyKaźmierak AleksandraHanczaruk Natalia20
IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła IIKazimierski BartoszKania Mateusz20
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w RykachMajchrzak Filip TomaszKubak Bartłomiej Krzysztof20
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego w AnnopoluKapica DagmaraSiebielec Bartosz19
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej w Chełmie (dawne gimnazjum nr 6)Oziomek BartłomiejMulsanowski Rafał19
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza GórskiegoStaniak ŁukaszSobczuk Elwira19
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieChudzik Małgorzata Sprawka Hanna19
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w KłoczewieMućka EmiliaPopiołek Dominika19
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana CzarnieckiegoParalusz RoksanaGołębiowska Daria18
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w Kłoczewie Prządka KingaWoźniak Emilia 18
Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie Konior Igor Kruszewska Zuzanna18
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów z Oddziałami Przedszkolnymi w KłoczewiePiwońska ElizaMąkowska Julia18
Szkoła Podstawowa Nr 8 im Orląt LwowskichZabiciel Michał Rogalski Kamil17
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Augusta i Juliusza Vetterów w Lublinie Borzęcka AleksandraŚcirka Rafał 17
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w LubartowieDejko PawełBudzyński Jakub17
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W LUBLINIEKOBIAŁKA MACIEJDZIDUCH WOJCIECH16
V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-CurieTylus WojciechSnop Mikołaj15
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w ZamościuMarciniak MagdalenaLaskowska Karolina15
Szkoła Podstawowa - Stowarzyszenie "Szkoła i Wieś"Gajko BogumiłMostowiec Kinga15
XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w LublinieKasica LukasPaprocki Karol14
Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników PolskichLis JakubPanczenko Szymon6
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieChudzik MałgorzataWoźniak Oliwia0
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych SzeregówDadej OliwiaMróz Julia0
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w WierzbicyStaszewska IzabelaGryczaniuk Julia0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława WilińskiegoRodzeń HannaNowak Zuzanna26
Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Nowej SoliSienkiewicz BartoszHajduk Paulina25
Szkoła Podstawowa nr2 im. J. NojiegoDokurno MartynaMucha Wiktoria20
Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. SienkiewiczaKudra-Bartkowiak Maciej Rachańska Hanna20
Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoDelicat NataliaMatarewicz Dominika20
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w ŻaganiuHennig Paulina Bałuszek Maja14
Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowe SoliStachowicz Bogumił Małyszak Jakub12
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ,,Elektryk''Szyfter NadiaMleczko Michał7
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła IIPolak Julian TadeuszStajewski Stanisław26
Szkoła Podstawowa im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w GomulinieMarczak Patrycja Malicka Angelika25
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Feliksa Fabianiego w RadomskuStefańska EwelinaWędzonka Mateusz25
Zespół Szkół Ogólnokształcących w GodzianowieKrawczyk WeronikaPąśko Agata24
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoKluska MaciejMilczarczyk Szymon24
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego z Odziałami GimnazjalnymiKmita JagodaJęcek Paulina23
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w SzadkuWalczak AngelikaKalinowska Aleksandra 23
Szkoła Podstawowa nr 11 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Tomaszowie MazowieckimSzymańska ZuzannaSkiepko Natalia23
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Romualda TrauguttaKęsy IgorPatalan Mateusz22
Szkoła podstawowa nr. 1 im. Tadeusza KościuszkiFlorek BartoszBorek Jakub22
XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziSkrobiranda TomaszSobczak Milena22
Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. Księdza Stanisława KonarskiegoBiałkowski Mikołaj Bąkowski Paweł20
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów ŚwiataMucha KamilMariański Bartosz19
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów ŚwiataRottermund Mateusz Zalech Aleksander17
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w KutnieFeter Michał Szymczak Mikołaj16
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJCZAJKA BARTOSZSMĘTKOWSKA NATALIA16
SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ WŁODARSKI IGORMŁODZIK KAMIL15
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaWłodarczyk MikołajDołęga-Żaczek Kornelia15
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoSmolarczyk KrzysztofLewkowicz Natalia15
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w WieruszowieKos KacperBabiak Jessica14
Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KutnieNiewiadomska WeronikaKwiatkowska Katarzyna14
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w LubaniMuranowicz AleksanderPacholik Jakub14
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w LubaniKacperska Natalia Radzimirska Beata14
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w LubaniMleczarek MartynaKozak Anastazja13
Szkoła podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w LubaniPękalak Mateusz Rzedkowska Dominika11
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie MazowieckiejMachałowska MagdalenaMichalska Aleksandra11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJGAŁECKI WOJCIECHCELIŃSKI MARCEL9
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej WoliKamola MartynaSkrobiranda Hubert9
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w KutnieDrzewiecki HubertWojciechowski Adam0
Mundurowe Liceum OgólnokształcąceZając MaciejSkalski Jurand0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Sp 18Wojtas JuliaRogowski Szymon 26
Szkoła Podstawowa im. Marii KonopnickiejTokarz KamilJurkowski Jakub26
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi KrólowejKustwan KarinaOstapczuk Aleksandra25
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju im. Ratowników Górskich - oddział gimnazjalnyBodziony BartłomiejMikołajczyk Hanna24
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieSocha MichałJagiencarz Grzegorz23
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Banachiewicza w PorębieZelek Emilia Jania Natalia22
Szkoła Podstawowa w Nawojowej im. bł. s. Julii RodzińskiejSzczecina Dawid Koczur Hubert22
PZ nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w KętachChwierut ŁukaszKmiecik Kamila22
Szkoła Podstawowa im. Bł. s. Julii Rodzińskiej w NawojowejSzczecina KingaZaczyk Szymon21
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Banachiewicza w PorębieMuniak MarekDąbrowska Kinga21
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w JankowicachBerny JanSłomka Aleksander 21
XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w KrakowieRak TomaszNawalany Jakub20
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyNieć IzabelaPadula Emilia20
Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyJankowska WiktoriaJankowski Filip20
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyBarnach SaraPadula Alina 20
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieMalinowski Gerard Pawłowski Bartłomiej20
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi KrólowejBogdańska Katarzyna Ormanty Anna20
Zespół Szkół Samorządowych w Sułkowicach ŁęguKryska ArkadiuszPanek Mariusz20
Zespół Szkół w LubczyAugustyn UrszulaSkowron Dominika 20
Szkoła Podstawowa imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyWaligóra DawidKościsz Dominik20
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyTomasiak LidiaRadomska Ilona20
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1Pietrusinska SaraPodleś Weronika20
Sp. 18 im. Karola Szymanowskiego Kurzeja Natalia Czelusta Marysia 19
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy Ogorzały EwelinaJankowska Dominika19
Szkoła Podstawowa im.Krdynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyMotyka Magdalena Kostecka Małgorzata19
PZ nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w KętachPilarczyk AdrianBryzek Katarzyna19
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicySłaby KingaJankowski Kacper19
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów WesterplatteŚmigla KatarzynaZielińska Pola19
SZKOŁA PODSTAWOWA W RADZIEMICACHKocioł ZuzannaDuda Daria19
Szkoła Podstawowa Nr. 4 im. Francesco Nullo w OlkuszuMiąsko WiktoriaJewiarz Jagoda18
Zespół Szkół nr. 2 im. Sybiraków w Nowym SączuKościółek SzymonProcyk Artur17
Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w WołowicachMusiał AdrianMaj Mateusz 17
Zespół Szkół im. Ks. Józefa Tischnera w DobczycachMachajski SzymonTatarczuch Aleksander17
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIGalos GrzegorzBraszkiewicz Filip 17
Szkoła podstawowa imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w przysietnicyMrowca DionizyGarwol Sebastian16
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w GrybowieMól Martyna Obrzut Dagmara16
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika Morawa MateuszMarcinowska Maria16
Zespół Placówek Oświatowych w Mszanie DolnejPazdur ZuzannaWilk Tomasz 15
Szkoła Podstawowa w DłużcuKuźniak KacperMakowska Natalia 15
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoGał KrzysztofRadomska Izabella15
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy Niemiec AleksandraCzerpak Hubert15
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyMaciak KingaPorębska Natalia14
IX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta WróblewskiegoGolba-Zawadzki PatrykPawlik Ewelina14
Zespół Szkół w LubczyStrzępek JakubKlucznik Paweł14
Szkoła Podstawowa nr 2 im Bohaterów Westerplatte w MyślenicachKoźlak Kamila Chrobak Aleksandra14
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy Gizicka AleksandraOgorzały Patrycja 13
Zespół Szkół Mechanicznych Nr 4 im. Gen. Augusta Fieldorfa "Nila" w KrakowieIskra JakubWłodarski Bartosz12
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyŁubik PatrycjaZbozień Dominika12
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyCzerpak JustynaGodawska Oliwia11
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w WołowicachKucharz JuliaPruc Zuzanna11
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w WołowicachGrzesiak MaciejJaros Weronika10
Szkoła PodstawowaŚwierczek OskarBalin Kamil5
IV Liceum Ogólnokształcące im.K.K. BaczyńskiegoLipa BartoszPasek Jakub0
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyBiel SzymonRusin Oliwia0
Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji ZawodowychJastrząb OliwiaJarzwiec Dariusz0
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyMaciak KacperTokarczyk Jakub0
Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w DłużcuPasich AntoniBanaś Jakub 0
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama MickiewiczaRuchała MarekDulęba Julian0
Szkoła podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyNiemiec AlicjaOgorzały Krzysztof0
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w PrzysietnicyTomasiak FilipPawlik Oskar0
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoKwasek MartaKowalik Natalia0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5 im. Jana Pawła IISzewczyk WładysławWanot Kacper26
Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich Filipek Paulina Starczewska Alicja25
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Lajnert GabrielaPiotrowska Roksana24
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pionkach im. Stefana ŻeromskiegoKlemm Jakub WojciechKozłowska Oliwia24
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5Chęcińska AgnieszkaPietrzak Zuzanna24
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi Nr 5 im. Jana Pawła IIRudnikowska Monikavan der Donk Maria24
38 Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki PotockiegoKulczycka HelenaDi Bisceglie Giuseppe David24
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w SierpcuMirzejewski MateuszKosek Jakub23
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Belsku DużymOlszewska ElizaGrzyb Weronika23
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Żeromskiego w PionkachŚrednicka AmeliaŚwięcicka Adrianna23
Szkoła Podstawowa nr 9 im. H. Sienkiewicza w SiedlcachSprycha JustynaCieciera Julia23
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w SiedlcachBiernacka JuliaGórczyński Wojciech 22
PSP nr 2 w Grójcu z Oddziałami GimnazjalnymiKarpiński SebastianPachocki Bartosz22
Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła IIJarząbek KarolPiątek Paweł22
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5 im. Jana Pawła II w PionkachStępień AnastazjaTokarska Natalia22
Gimnazjum Nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w PłockuWilkosz Zuzanna Świgost Michał21
Prywatne Liceum z Odzialami Dwujęzycznymi i Prywatna Żeńska Szkoła Podstawowa z Odzialami Dwujęzycznymi im. C. Plater-ZyberkównyKwiecień PrzemysławKubacka Nika21
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaŻycka PolaBiałczak Zofia20
Szkoła Podstawowa im. Wł. Stanisława Reymonta w SolcuDołęgowski AdamSerwicki Patryk Józef20
LO LifeSkills nr 1 w WarszawieOleksiuk JanRouleau Juliette20
Szkoła Podstawowa im. abp. Antoniego Juliana NowowiejskiegoRamotowska KlaudiaKosińska Olga19
Gimnazjum w HalinowiePorosiło ŁukaszLaskowska Amelia19
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaMaliszewska OlgaCzarnecka Daria 19
Szkoła Podstawowa nr.300 w Warszawie Annovi ElizaMitoraj Paulina 18
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w ZielonceSkonieczny Bartosz Cyrankowski Nikodem18
ZSP nr 1 w Siedlcach Rombel OskarSkolimowski Robert18
Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku DużymRzeźnicka NataliaWitkowska Adrianna 17
XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki PotockiegoKijanowski KarolJeż Piotr17
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Nr 1 imienia Stanisława Staszica w SiedlcachKwiatek Jakub Solka Jakub16
Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła IIMusialik DawidPrzypłot Karol16
Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła IIPleskot HenrykNapiórkowski Dariusz16
Szkoła Podstawowa numer 5 im. Władysława Rawicza Król Aleksandra Kozioł Julia16
XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa WybickiegoSitek MarcinBochenek Kamil15
Szkoła Podstawowa im. Batalionu AK "Parasol" w WarszawieOstrzyżek ArkadiuszOlczak Maciej14
Gimnazjum w Zawidzu KościelnymSiemienska NataliaSerafińska Agata13
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 z oddziałami Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Ryszarda KaczorowskiegoMielczarek AmeliaPross Weronika13
LXIV Liceum Ogólnokształcące  im. St. I. WitkiewiczaBerent MartaGumowski Adam Łukasz 12
Prywatna szkoła podstawowa nr 63 im Wisławy Szymborskiej Szczepanik PolaFedor Zofia5
OpisXXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w WarszawiePomajda Radosław Telakowiec Wiktoria 0
Zespół szkół imienia Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach Michalska Wiktoria Stępień Mateusz 0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w SanokuTomkiewicz MajaMalczak Anna26
Publiczna Szkoła Podstawowa w DąbrówceMartyna KingaSprysak Izabela26
Zespół Szkół Miejskich nr 3 w JaśleSroka MaciejSkuba Kacper25
Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza w JaśleSchmidt GabrielaGorczyca Wiktoria25
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w BrzozowieFolta KatarzynaKonopka Kinga23
Szkoła Podstawowa nr 4 Hycnar Aleksander JanZając Hubert Antonii23
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIRojan KacperStaranowicz Aleksander23
Szkoła Podstawowa w RzepedziSikoń Paulina Świerad Anna 23
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Uhercach Zapała Wiktoria Mokrzyńska Wiktoria 21
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w DynowieSzybiak ZuzannaMakarska Aleksandra21
Szkoła Podstawowa w RzepedziPrzybylska Katarzyna Ogrodnik Magdalena20
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Dębickich Saperów w DębicyKaput AnnaWilk Gabriela20
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSzantula ŁukaszKoterba Kacper20
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IISobkiewicz MałgorzataPtaszek Natalia20
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej WoliPanek Patrycja Panek Dawid19
Szkoła Podstawowa nr 21Wieczorek EmiliaJakóbiec Julia18
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w StobiernejKamińska KlaudiaSidor Oliwia18
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej WoliSkrzeszewski JacekPawlina Dominik18
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Armii KrajowejWiater Julia Łapkowski Bartosz17
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza SłowackiegoWoś KrzysztofZaleska Agnieszka15
Szkoła Podstawowa w ZarszynieGórecki Kacper PiotrRygiel Katarzyna13
Zespół Szkół Licealnych im. Józefa Piłsudskiego w Ustrzykach DolnychMarkowicz MarcelLenard Klemens11
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła IIMarkowicz WiktoriaLubojańska Alicja10
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w SuwałkachSzulc ZofiaPrzybylak Igor26
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce KościelnejSzepietowski PiotrSzumowski Michał25
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Drobek MichałMioduszewski Jakub25
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaDembowski DamianPruszyński Krzysztof25
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w SuwałkachBorys KlaudiaGołaszewska Aleksandra25
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w SzepietowieWyszyńska AnitaZabłudowska Kamila25
Zespół szkół nr.1 w Suwałkach III liceum ogólnokształcące z odziałami dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w SuwałkachDwojakowski RafałBagińska Alicja23
VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta AugustaŁapińska Dominika Feszler Mateusz23
Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku Zimnoch MonikaZimnoch Adam Piotr 21
Zespół Szkolno-Przedszkolny w PiątnicySokołowska EwelinaBagiński Konrad 20
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. mjr Władysława Raginisa w PiątnicyŻebrowska JustynaOrłowska Natalia19
Zespół Szkół nr 2 II Liceum Ogólnokształcące im.gen.Z.Podhorskiego Zajączkowski PiotrMargol Katarzyna19
Zespół Szkolno-Przedszkolny w PiątnicyKwiatkowska DominikaCzerwiński Piotr18
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawiskach Konopka Mateusz Kiełczewski Szymon 18
Zespół Szkolno-Przedszkolny w PiątnicyMieczkowska AnastazjaMertens Milena16
Zespół- Szkolno Przedszkolny im.mjr Władysława Raginisa w Piątnicy Modzelewska Natalia Przestrzelska Anna16
Szkoła Podstawowa im. mjr. Władysława RaginisaKijek KacperGóralczyk Laura12
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy Górecki JakubPieńkowski Kacper12
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów WesterplatteTułowiecka AleksandraBida Aleksandra26
Szkoła PodstawowaWójcik MałgorzataMASZOTA Amelia25
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoKonkel AgataKobus Anastazja23
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł"Syposz MateuszStaniecki Igor22
Szkoła PodstawowaFierek MartynaLe Olaf21
Szkoła podstawowa nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr1 im Marii Konopnickiej Glabiszewska ZofiaMikłasz Kornelia20
Szkoła Podstawowa w Kamienicy Królewskiej Dworak JuliaWoźniak Paulina19
SP Kamienica KrólewskaWenta MartynaJelińska Nikola18
XV Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej EuropyKozłowski KonradWasilewski Kacper18
Gimnazjum AkademickieAntoszczuk JakubWyszomirski Tomasz17
SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIENICY KRÓLEWSKIEJWierczyński AdamLeszczyński Hubert17
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w WickuHensoldt Maja Piotrowska Tatiana17
Publiczne Gimnazjum w PszczółkachSztaba SebastianDomitrz Natalia17
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Draws EwaKlejna Celina 16
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów ziemi gdańskiej w PszczółkachGawin Paulina Grzyb Jakub16
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w GdyniOgonowski JanSztyma Tytus14
Szkoła Podstawowa w Łyśniewie SierakowickimLabuda AlicjaBulczak Katarzyna13
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w RumiBanaszkiewicz MarekKałdowska Oliwia9
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana WyszyńskiegoLubecka AmeliaWoźniak Nikola5
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie (oddział gimnazjalny)Kulas MartaWilkowska Natalia4
ZKiW DzierżążnoWalkusch IgorLewicka Oliwia 0
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Kasprzak ZuzannaBator Wiktoria0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w MysłowicachWarzecha MichałGrodzka Zofia26
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Brata AlbertaPaszek DavidPolaczek Julia24
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Krawczyk Weronika Tomala Kinga24
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaMacura WiktoriaMacura Patrycja23
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaKrupa BartoszMach Artur23
SP-3Kobiela RoksanaStańczyk Nikola22
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we WrzosowejWoźniak JuliaSiejak Joachim21
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Floriana Adamskiego Kulik BartoszSzafrańska Julia21
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Konopnickiej w KnurowieSobiech MateuszStrzępka Maciej21
Szkoła Podstawowa nr 34Wazia SebastianKocher Michał20
I Liceum Ogólnokształcące imienia Juliusza Słowackiego w CzęstochowieGradzik NataliaStępień Natalia 20
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica Karcz ZuzannaPiotrowski Mateusz20
Akademicki Zespół SzkółNadybał WojciechKuc Julia20
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaGajda GrzegorzPietrzyk Łukasz20
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaKubica SylwiaSojka Hanna20
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Tkacz SandraMacherzyńska Zuzanna19
II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w SosnowcuKopeć JakubCeliński Kamil19
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa SportowegoProba AdamRzeszutek Wojciech19
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejSikorski KacperMatuszek Dominik18
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich w ImielinieSorek PaulinaChwiędacz Wiktoria18
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaWosińska AngelikaSpyra Wiktoria18
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaBiernat OliwiaKaul Paulina18
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żorskich Twórców Kultury w ŻorachKarwot AgataFoik Julia18
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaWachtarczyk IreneuszKrosny Błażej18
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła IISzczęch Wiktoria Drabek Pola 17
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka Wojtaczka HannaSawicka Weronika17
Szkoła Podstawowa nr 7Styła AdrianŚliwa Mateusz16
Szkoła Podstawowa nr 3 im Jana Pawła II w PszczynieMarekwia IngaLiszka Oskar16
Zespół Szkół PonadgimnazjlanychOrzechowski JakubDurczok Paulina15
IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w TychachTażbirek AgnieszkaGiertuga Ksenia15
III LO im. Adama Mickiewicza Kalisz JacekHetmańczyk Filip14
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w KatowicachCiechalska Olga Mijalski Mateusz 14
Zespół Szkół PonadgimnazjalnychModrzyk JakubDzieżyk Karolina9
Szkoła Podstawowa nr.2 im. Lotników Polskich w MerzęcicachCichoń CyprianBorak Oskar8
I Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie Kisiel KarolinaWilk Dawid6
Miejska szkoła podstawowa nr 9 w KnurowieKrawczyk NicoleŚniewierski Bartosz0
ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 w PszczynieNowak MaciejMikołajczyk Kamil0
Powiatowy Zespół Szkół w LędzinachRyguła KsaweryRozmus Mateusz0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuZięba AntoniPietruszka Kamil26
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuStefanek PiotrCzerepak Maciej25
Szkoła Podstawowa im. 3 Pułku Piechoty Legionów Armii KrajowejSolarz Jakub Kulińska Julia 24
SSP nr 1 im.E Peck w SuchedniowieDulęba MałgorzataŁokieć Maja23
Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Dyrek Emilia Owczarek Filip 23
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława IwaszkiewiczaJustyniarska MartynaChmielowiec Szymon22
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejPruś MaciejHarkot Łukasz22
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w SandomierzuBukała Weronika Gawron Julia 21
Gimnazjum nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”Pasteczka IgorPająk Julia21
Szkoła Podstawowa Nr 4 i. Jarosława IwaszkiewiczaSocha AnnaWojciechowska Aleksandra21
Publiczne Gimnazjum Samorządowe im. Noblistów Polskich w Kazimierzy WielkiejZimnicki MateuszSambór Kacper19
Zespół Szkół Publicznych nr 1, Gimnazjum nr 1 w Skarżysku - KamiennejGralec AnitaSamiec Michał19
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana ŻeromskiegoOlszewski KsaweryChanc Andrzej 19
Szkoła Podstawowa nr. 4 w Sandomierzu Dudzic JakubDębowska Katarzyna19
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa PiłsudskiegoSobótka Maja Jaworska Alicja17
Szkoła Podstawowa w Tarłowie im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915r.Poziomek MartynaSzymczyk Gabriela 16
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 imienia Stefana ŻeromskiegoBorkowski MaciejPiasta Jakub16
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Emilii Peck w Suchedniowie, oddziały gimnazjalneKuroś AleksandraBorowska Julia15
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. I.J. Paderewskiego w StaszowieBargiel JakubMysłek Dawid15
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejMruk AleksandraFularska Anna14
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w KielcachMichalski PiotrStachurka Jakub13
Liceum Ogólnokształcące nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimSzklarski Maksymilian Małek Bartosz13
Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w OdrowążkuDulęba Natalia Lisowska Kinga12
Szkoła Podstawowa nr3 im Armii Krajowej w SandomierzuSiudy DawidWalewski Maciej12
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w TumlinieFrydrych OskarSalwa Franciszek 12
Szkoła Podstawowa w Tarłowie im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915r.Tuz Izabela Misztal Martyna 10
Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we WłoszczowieBębas Kamila Gawron Ania8
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii KrajowejSzelągiewicz KingaOrlik Weronika0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Zespół Szkolno-Przedszkolny w SępopoluWziątek OliwiaSinkiewicz Katarzyna25
Zespół Placówek Edukacyjnych w OlsztynieOzga ZuzannaTunkiewicz Jakub23
Samorządowe Gimnazjum Publiczne w PiszuWądołowska ŁucjaTurska Magdalena Daria 22
Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora PetofiRADZIMIŃSKI SEBASTIANSOBOTKA JULIA22
Zespół Szkolno - Przedszkolny w SępopoluJusiak UrszulaGrochal Gabriel22
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Mikołaja Kopernika w ElbląguMiernik MikołajFrąszczak Kacper22
Zespół Szkolno - Przedszkolny w SępopoluWłodarczyk PatrycjaWach Michał22
Szkoła podstawowa nr 25 z oddziałami integracyjnymi imienia H.Ch. Andersena w OlsztynieHoroszko AleksandraWoźniak Alicja20
II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 w PiszuFilipkowska Julia AleksandraMasłowska Maria Inga20
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Lenkiewicz AlicjaGosiewska Laura Anna19
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 OlsztynAntolak MikołajRyżkowski Mateusz18
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Odziałami IntegracyjnymiŁukaszewski Tomasz StanisławBąkowski Aleksander Marcin 17
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła IIBruździak KrzysztofKuźniar Piotr15
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie Frączek PiotrOstapowicz Hubert Mariusz14
Zespół Szkolno - Przedszkolny w OrzyszuKamiński MateuszSzajdek Wiktoria12
Zespół Szkolno-Przedszkolny w OrzyszuBerger MariaPrasał Gabriela11
Zespół Skolno Przedszkolny Szukieć MarcinSzyłak Dawid6
Szkoła podstawowa im. Mikołaja Kopernika w LubawieWojtacka KarinaBartnikowska Wiktoria5
Zespół Szkolno - Przedszkolny w OrzyszuMinkiewicz KarolDembowski Piotr0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w MorakowieRokicka WiktoriaKrólczyk Hubert24
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaKomar DorianKamiński Kacper23
I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w KrotoszynieSiudy Klaudiusz Jankowski Jakub23
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czarnego LegionuJaskierski AdamOlejnik Jakub22
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŻychlinieBrzezińska JoannaWallis Amelia22
Szkoła Podstawowa im. Ppłka W. Kowalskiego w GołańczyŁach DawidKoliński Filip22
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w TurkuSzlucha JuliaMituta Jakub22
Liceum Ogólnokształcące w GostyniuNiedźwiedzińska AleksandraStachowiak Anna22
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w SwarzędzuCenkier JuliaMazurczak Karolina22
Szkoła Podstawowa w Cekowie-KoloniiPfeifer KlaudiaPośpiech Natalia 21
II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny ModrzejewskiejBartylak PatrycjaWaleriańczyk Zuzanna21
Szkoła podstawowa im.ppłk.Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy Ślężak NikolaBorakiewicz Dawid21
XX Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa GałczyńskiegoKrygier JagodaKrzyżaniak Kaja20
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana KilińskiegoKalak BartłomiejPijacka Anna19
Szkoła Podstawowa nr 90 im. hr. Władysława ZamoyskiegoOwsianny PiotrWójtowicz Szymon19
Zespół Szkolno - Przedszkolny w RussowieTrzeciak Martyna Noworolnik Bartłomiej18
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w PileSzuster MarcelinaBiałczyk Julita18
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego Starzonek Marcin Karolczak Helena17
Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF w TurkuJasnowski IgorGrzelka Jakub17
Szkoła Podstawowa im. dyr Norberta Przybylskiego w SmogulcuJurek Maksymilian Ślipek Zuzanna 15
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa SalezjańskiegoGórny KajetanDowejko Mikołaj15
Zespoł Szkół w KrzykosachGasik JuliaZięba Nadia12
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w WyrzyskuŁosoś VanessaSpichalski Jacek12
VIII Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza w Poznaniu Janicki MarcinDuda Mateusz12
Gimnazjum nr 60 im. Cyryla RatajskiegoKotarak Marta EunikaPiotrowski Karol6
Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa KalasancjuszaGrajzer MaciejTym Mikołaj0
SzkołaUczestnik 1Uczestnik 2OcenaPoseł/PosłankaKomisja
I LO im. Stanisława DuboisRygorowicz MagdalenaSzymańska Zuzanna26
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Osadników WojskowychSzczepańska Julia Oleszkiewicz Julia 25
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Fedeńczak MartynaKiedrowska Julia 25
II Liceum Ogólnokształcące im C.K. NorwidaKlatkiewicz BartoszKonopacki Maciej25
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaMagiera BartoszAniszewski Kacper24
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Osadników Wojskowych w Świdwinie Lipkowicz OliwiaPotasznik Emilia23
Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi w SzczecinieAdamska KatarzynaPietrzak Paula23
Prywatne Centrum Edukacyjne "Szkoły Sukces" I Szkoła PodstawowaSabat IzabelaKiełbasa Kacper22
Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Maksymiliana GoliszaSiemieńska AleksandraMakarow Marcelina21
I Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu Mehal KarolDembski Miron21
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława BroniewskiegoBiałach DariuszKozos Adrianna20
I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku Jakubik PaulaLiniewicz Jakub20
I LO im. Stanisłąwa Dubois w KoszalinieDanilewicz MateuszCaban Nadia19
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. OSADNIKÓW WOJSKOWYCH W ŚWIDWINIEKRICKI JANWRÓBEL GRZEGORZ19
Technikum Kreatywne ZSKĆwirko KrzysztofRynkiewicz Krzysztof18
IV Liceum Ogólnokształcące imienia Bolesława Prusa w SzczecinWierzbicki MichałKędziora Robert18
Szkoła Podstawowa nr.3 im. Marynarzy Polskich w KołobrzeguZdrojewska Oliwia Dziedziela Karolina18
Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi w SzczecinieDuda MateuszKokowski Filip 16
Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i PolitechnicznejDutkiewicz OliwerGos Jakub 15
Szkoła PodstawowaKopka Angelika Winkowski Mikołaj15
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w DźwirzynieSmal AleksySmal Filip15
Zespół Szkół nr.1 w GoleniowieDąbrowski MaciejSzarkiewicz Michał0
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w NowogardzieKraszewska KlaraNawara Martyna0
Szkoła podstawowa im. Lotników Polskich w MirosławcuGosławska OliwiaPiętka Wojciech0

Lista osób zakwalifikowanych do sesji SDiM